Ubaldo Sichi, tekening 1988 - Verkocht

Ubaldo Sichi, tekening 1988 kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 5,00

Ubaldo Sichi, tekening 1988 kopen? Bied vanaf 1!Ubaldo Sichi, tekening 1988 kopen? Bied vanaf 1!Ubaldo Sichi, tekening 1988 kopen? Bied vanaf 1!

Ubaldo Sichi

Geplaatst door  doortje
FA. (1)

30 verkochte items
  • Ubaldo Sichi
TypeTekening / Aquarel

Ubaldo Sichi : inkt. 1988
Tekeningen / Aquarel
Aangekocht tijdens open atelier dagen in Amsterdam 1988
Tasmanstraat 15 ,
gesigneerd klein origineel werk van Ubaldo Sichi

Ubaldo Sichi

Geplaatst door  doortje
FA. (1)

30 verkochte items
Dit item is verkocht voor 5,00
Starttijd:18-03-2015 om 20:04
Eindtijd:29-03-2015 om 21:04
Biedingen (3)
jochemstraatman
29 mrt. / 12:42
€ 5
2763
29 mrt. / 12:42
€ 3
jochemstraatman
29 mrt. / 00:15
€ 1