Val-Saint-Lambert - Hofbauer Red Byrds schaaltje

Val-Saint-Lambert - Hofbauer Red Byrds schaaltje kopen? Bied vanaf 10!
Val-Saint-Lambert - Hofbauer Red Byrds schaaltje kopen? Bied vanaf 10!Val-Saint-Lambert - Hofbauer Red Byrds schaaltje kopen? Bied vanaf 10!Val-Saint-Lambert - Hofbauer Red Byrds schaaltje kopen? Bied vanaf 10!Val-Saint-Lambert - Hofbauer Red Byrds schaaltje kopen? Bied vanaf 10!Val-Saint-Lambert - Hofbauer Red Byrds schaaltje kopen? Bied vanaf 10!Val-Saint-Lambert - Hofbauer Red Byrds schaaltje kopen? Bied vanaf 10!
  • Val-Saint-Lambert (1826)
Type kunstwerkGlas / Keramiek
Jaartal1970
Afmetingen4 x 14.5 x 14.5 cm (h x b x d)
Gewicht445 gram
GemerktOngemerkt
Prachtig rond schaaltje van Hofbauer met het robijnrode vogelontwerp in het midden. Het Beieren kristalglas is geslepen en heeft gegolfde fijn getande randen. Het schaaltje is gemaakt tussen 1970 en 1979 en is in prima staat zonder krassen of chips. Het glas is mooi helder. Er is wel een miniem slijtage plekje/puntje in het rood bij de vogel, echt nauwelijks zichtbaar.
Een zeer mooi en decoratief object, dat met zorg verpakt en verzonden zal worden.
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 19,50
Naar Duitsland € 19,50
Europese Unie € 19,50
Wereldwijd € 38,80