Villeroy & Boch - Pour Michel Rostang - Verkocht

Villeroy & Boch - Pour Michel Rostang kopen? Bied vanaf 21!

Verkoopprijs: € 24,15 (Incl. 15% veilingkosten)

Villeroy & Boch - Pour Michel Rostang kopen? Bied vanaf 21!Villeroy & Boch - Pour Michel Rostang kopen? Bied vanaf 21!Villeroy & Boch - Pour Michel Rostang kopen? Bied vanaf 21!

Geplaatst door  Ami
FA. (7)

690 verkochte items
Alle items van deze verkoper (9)
  • Villeroy & Boch (1748)
TypeGlas / Keramiek
Jaartal1998
StijlContemporary
Afmetingen2 cm x 30.6 cm x 30.6 cm (h x b x d)
GemerktOngesigneerd/Drukgesigneerd
Speciaal gemaakt voor meesterkok Michel Rostang in de Vavro serie van Villeroy & Boch dit kwaliteitsbord

Villeroy & Boch (1748)

Alle items van deze designer
Geplaatst door  Ami
FA. (7)

690 verkochte items
30.6
2
30.6
Dit item is verkocht voor 24,15(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:31-05-2020 om 20:11
Eindtijd:07-06-2020 om 22:54
Marielou
07 jun. / 19:55
€ 21