Viola Steulink - Olie op doek - stilleven met fruit etc. ca 1920 - Verkocht

Viola Steulink - Olie op doek - stilleven met fruit etc. ca 1920 kopen? Bied vanaf 100!

Verkoopprijs: € 100,00

Viola Steulink - Olie op doek - stilleven met fruit etc. ca 1920 kopen? Bied vanaf 100!Viola Steulink - Olie op doek - stilleven met fruit etc. ca 1920 kopen? Bied vanaf 100!Viola Steulink - Olie op doek - stilleven met fruit etc. ca 1920 kopen? Bied vanaf 100!Viola Steulink - Olie op doek - stilleven met fruit etc. ca 1920 kopen? Bied vanaf 100!

Ongespecificeerd

Geplaatst door  Centerfo
FA. (18)

517 verkochte items
Alle items van deze verkoper (16)
  • Ongespecificeerd

Zeer fraai en fijn geschilderd stilleven met oa fruit.
Olieverf op paneeltje. Ingelijst in oude lijst
Gesigneerd linksonder in het werk.
De afmetingen van het paneeltje zijn 31 x 20 cm. Ingelijst; 45 x 34 cm.
Licht craquelé. Een schoonmaakbeurt zou wonderen doen.
Verder is het werk in prima conditie evenals de lijst.
De verzending geschiedt aangetekend.

Ongespecificeerd

Geplaatst door  Centerfo
FA. (18)

517 verkochte items
Dit item is verkocht voor 100,00
Starttijd:15-07-2015 om 23:41
Eindtijd:25-07-2015 om 23:41