Prachtig en zeldzaam werk van Tilburgse kunstenaar Werner Moonen (1940-2011). Het gaat om een kleurenets op papier. Het werk is handgesigneerd rechtsonder ‘Werner Moonen januari 1967’, genummerd en getiteld linksonder ‘3/15 En passant la frontière’ en in het midden onder staat ‘l’epreuve d’artiste’. De lijst is origineel en het werk verkeerd in zeer goede staat.
Zeer Goed
Zit in originele lijst die in goede staat verkeerd. Alleen het passe partout vertoont wat vochtvlekken. Verder verkeerd het werk zelf in zeer goede staat.
Tot 10 kg.
€ 13,50