Wiebe A. van der Zee - Koeien in het weiland - Verkocht

Wiebe A. van der Zee - Koeien in het weiland kopen? Bied vanaf 150!

Verkoopprijs: € 125,00

Wiebe A. van der Zee - Koeien in het weiland kopen? Bied vanaf 150!Wiebe A. van der Zee - Koeien in het weiland kopen? Bied vanaf 150!Wiebe A. van der Zee - Koeien in het weiland kopen? Bied vanaf 150!

Geplaatst door  Roel_Wolbrink

Lid sinds 2019
1 verkochte items
  • Wiebe A. van der Zee (1953)
TypeBijzondere Uitgaves
OnderwerpLandschap
Afmetingen25 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Giclée genummerd 14/100 en gesigneerd, 4 koeien, 8 boten en 3 huisjes
https://www.wiebevanderzee.com/
voor andere eventuele info.

geen krassen of beschadigingen aan het werk.

Dit item is verkocht voor 125,00
Starttijd:08-07-2019 om 15:34
Eindtijd:15-12-2019 om 14:01
DelBosquer
15 dec. / 12:48
€ 125