Wil Bruin - Wil Bruin (1917-1993) - Doesburg - Aquarel - Verkocht

Wil Bruin (1917-1993) - Doesburg - Aquarel kopen? Bied vanaf 20!

Wil Bruin (1917-1993) - Doesburg - Aquarel kopen? Bied vanaf 20!Wil Bruin (1917-1993) - Doesburg - Aquarel kopen? Bied vanaf 20!
  • Wil Bruin (1917-1993)

Groot werk op papier van Wil Bruin
Het werk verkeert in goede staat en zit in de originele lijst
Het is afkomstig uit een oude rijkscollectie (zie labels achterop)
Zowel voor als achterop is het gesigneerd.

Afmetingen werk zelf: 62 bij 46 cm
Afmetingen incl. lijst: 90 bij 71 cm

Het kan afgehaald worden of verzonden
(verzendkosten bedragen 15 euro, geen garantie dat het glas heel overkomt,
maar het wordt zeer nauwkeurig verpakt)
Vooraf bezichtigen is mogelijk, mail voor een afspraak.
U bent van harte welkom!

http://www.rkd.nl/rkddb/dispatcher.aspx?action=search&database=ChoiceArtists&search=priref=13454

Wil Bruin (1917-1993)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Obe
594 verkochte items

Starttijd1-6-2013 om 21:26
Eindtijd15-6-2013 om 21:26
Biedingen (8)
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken