Willem Jan Willemsen - Rivierzicht

Willem Jan Willemsen - Rivierzicht kopen? Bied vanaf 70!
Willem Jan Willemsen - Rivierzicht kopen? Bied vanaf 70!Willem Jan Willemsen - Rivierzicht kopen? Bied vanaf 70!Willem Jan Willemsen - Rivierzicht kopen? Bied vanaf 70!Willem Jan Willemsen - Rivierzicht kopen? Bied vanaf 70!Willem Jan Willemsen - Rivierzicht kopen? Bied vanaf 70!Willem Jan Willemsen - Rivierzicht kopen? Bied vanaf 70!

Geplaatst door  margo-frank10

Lid sinds 2019
0 verkochte items
  • Willem Jan Willemsen (1866-1914)
TypeTekening / Aquarel
Periode1800 t/m 1899
TechniekAquarel
DragerBoard
StijlKlassiek
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen25.5 cm x 36.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Rivierzicht

Is goede staat

Willem Jan Willemsen (1866-1914)

Alle items van deze kunstenaar Geplaatst door  margo-frank10

Lid sinds 2019
0 verkochte items
36.5 cm
25.5 cm

Starttijd:01-06-2019 om 14:37
Eindtijd:15-06-2019 om 21:40
Openingsbod€ 70
ObjectlocatieZwolle, Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie