Willem Johannes Burksen - Olieverf op doek, Stadsgezicht Amsterdam Bloemmarkt - Ingelijst - Verkocht

Willem Johannes Burksen - Olieverf op doek, Stadsgezicht Amsterdam Bloemmarkt - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!

Verkoopprijs: € 110,00

Willem Johannes Burksen - Olieverf op doek, Stadsgezicht Amsterdam Bloemmarkt - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!Willem Johannes Burksen - Olieverf op doek, Stadsgezicht Amsterdam Bloemmarkt - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!Willem Johannes Burksen - Olieverf op doek, Stadsgezicht Amsterdam Bloemmarkt - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!Willem Johannes Burksen - Olieverf op doek, Stadsgezicht Amsterdam Bloemmarkt - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (319)

Lid sinds 2010
43930 verkochte items
Alle items van deze verkoper (461)
  • Willem Johannes Burksen (1857-1937)
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen24 cm x 30 cm (h x b)
Lijst32 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Administratieve code:

QQJV

Doek in goede staat. Let op: doek zit niet vast aan de lijst.

Willem Johannes Burksen (1857-1937)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (319)

Lid sinds 2010
43930 verkochte items
38 cm
32 cm
30 cm
24 cm
Dit item is verkocht voor 110,00
Starttijd:23-09-2019 om 14:34
Eindtijd:06-10-2019 om 20:14
Biedingen (10)
JacWillemsen
06 okt. / 20:06
€ 110
willem1956
06 okt. / 19:59
€ 100
JacWillemsen
06 okt. / 19:59
€ 100
willem1956
06 okt. / 13:31
€ 90
JacWillemsen
06 okt. / 13:31
€ 80
willem1956
06 okt. / 13:23
€ 70
bavaff
06 okt. / 13:22
€ 60
willem1956
06 okt. / 13:22
€ 50
bavaff
27 sep. / 17:15
€ 45
Aapeloekie
25 sep. / 23:25
€ 40