Willem Kloppers - Zeefdruk op plexiglas en papier, Quadratus no. II - Ingelijst - Verkocht

Willem Kloppers - Zeefdruk op plexiglas en papier, Quadratus no. II - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 23,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Willem Kloppers - Zeefdruk op plexiglas en papier, Quadratus no. II - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Willem Kloppers - Zeefdruk op plexiglas en papier, Quadratus no. II - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Willem Kloppers - Zeefdruk op plexiglas en papier, Quadratus no. II - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (319)

Lid sinds 2010
43950 verkochte items
Alle items van deze verkoper (441)
  • Willem Kloppers (1937-2014)
TypeBijzondere Uitgaves
TechniekVaria
OnderwerpAbstract
Afmetingen50.5 cm x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Het werk bestaat uit plexiglazen platen en een blad papier waarop een zeefdruk is gedrukt. Dit geeft het werk een bijzonder 3D-effect met vier lagen. Afmetingen zijn inclusief lijst.

Dit item valt onder de margeregeling
ConditieRedelijk

Waterschade aan de randen van het werk.

Willem Kloppers (1937-2014)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (319)

Lid sinds 2010
43950 verkochte items
50.5 cm
50.5 cm
Dit item is verkocht voor 23,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:10-05-2022 om 09:39
Eindtijd:22-05-2022 om 19:00
Biedingen (5)
sleeuwen
22 mei / 18:54
€ 20
Senator
16 mei / 20:26
€ 15
jostong
10 mei / 18:36
€ 10
egonvdb
10 mei / 18:36
€ 6
egonvdb
10 mei / 11:06
€ 1