Willem Visser - Polderlandschap - Verkocht

Willem Visser - Polderlandschap kopen? Bied vanaf 45!

Willem Visser - Polderlandschap kopen? Bied vanaf 45!Willem Visser - Polderlandschap kopen? Bied vanaf 45!Willem Visser - Polderlandschap kopen? Bied vanaf 45!Willem Visser - Polderlandschap kopen? Bied vanaf 45!
  • Willem Visser (1956)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 2002
Techniek Acryl
Stijl Modern
Onderwerp Landschap
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 21.5 x 31 cm (h x b)
Incl. lijst 40 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Willem Visser volgde van 1974 t/m 1979 een opleiding op de Rotterdamse Academie. Tussen 1979 en 2002 exposeerde hij regelmatig landschappen en stadsgezichten in Nederland en België. Vooral het polderlandschap had in die tijd zijn belangstelling. Werk van hem bevindt zich in particuliere en openbare collecties in binnen- en buitenland. Tussen 2003 en 2017 stond het schilderen op een laag pitje. In deze tijd was hij werkzaam als projectondersteuner, ontwerper en webmaster bij een non-profit organisatie. In 2017 pakte hij het schilderen weer op en ging - naar eigen zeggen - weer verder met waar hij 'in 2002 was gestopt'. Zijn voornaamste onderwerp is nog steeds het landschap, maar het accent is verschoven van het polderlandschap naar het landschap in de landen rond de Middellandse Zee.

Willem Visser (1956)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  WillemBK
Lid sinds 2021
46 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
50 cm
40 cm
31 cm
21.5 cm