Albert Cambeen - Aquatint & Aquarel
Leonore Adler - Frankfort bij nacht
Henri Jacobs - Studie voor Igitur
Type kunstwerk | Schilderij |
Jaartal | 2007 |
Techniek | Acryl |
Drager | Paneel |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Abstract |
Afmetingen | 180 x 27 x 27 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Amersfoort, Nederland |
Objectlocatie | Amersfoort, Nederland |
Starttijd | 29-4-2021 om 21:24 |
Eindtijd | 10-10-2021 om 18:08 |