William Malucu - Olieverfschilderij op canvasdoek. Groot formaat.

William Malucu - Olieverfschilderij op canvasdoek. Groot formaat. kopen? Bied vanaf 500!
William Malucu - Olieverfschilderij op canvasdoek. Groot formaat. kopen? Bied vanaf 500!William Malucu - Olieverfschilderij op canvasdoek. Groot formaat. kopen? Bied vanaf 500!William Malucu - Olieverfschilderij op canvasdoek. Groot formaat. kopen? Bied vanaf 500!William Malucu - Olieverfschilderij op canvasdoek. Groot formaat. kopen? Bied vanaf 500!William Malucu - Olieverfschilderij op canvasdoek. Groot formaat. kopen? Bied vanaf 500!
  • William Malucu
Type kunstwerk Schilderij
Periode 2000 t/m Heden
Ingelijst Op Spieraam
Afmetingen 60 x 180 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Gedetailleerd werk van William Malucu. Licht en donker en tegelijkertijd kleur. Ik heb het zo’n 10 jaar geleden gekocht bij een kunsthandel in Rotterdam.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Rijen, Nederland

William Malucu

Braziliaans Braziliaans Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  Deruyter
Lid sinds 2022
0 verkochte items
180 cm
60 cm