Wim Ammerlaan - bijzondere dekselpot - Verkocht

Wim Ammerlaan - bijzondere dekselpot kopen? Bied vanaf 120!

Verkoopprijs: € 138,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Wim Ammerlaan - bijzondere dekselpot kopen? Bied vanaf 120!Wim Ammerlaan - bijzondere dekselpot kopen? Bied vanaf 120!Wim Ammerlaan - bijzondere dekselpot kopen? Bied vanaf 120!Wim Ammerlaan - bijzondere dekselpot kopen? Bied vanaf 120!Wim Ammerlaan - bijzondere dekselpot kopen? Bied vanaf 120!Wim Ammerlaan - bijzondere dekselpot kopen? Bied vanaf 120!

Geplaatst door  DDC
FA. (3)

31 verkochte items
  • Wim Ammerlaan (1932)
TypeGlas / Keramiek
Jaartal1982
Afmetingen18 cm x 18 cm x 18 cm (h x b x d)
GemerktHandgesigneerd
Dekselpot met mooi celadon kleur glazuur en bijzondere deksel. ingegrifte decoratie. Handgevormd en gedraaid. in perfecte staat.
Werk van Ammerlaan is o.a. opgenomen in Museum Princessehof Leeuwarden.

Geen restauraties, chips of krassen etc,

Wim Ammerlaan (1932)

Alle items van deze designer
Geplaatst door  DDC
FA. (3)

31 verkochte items
18
18
18
Dit item is verkocht voor 138,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:02-06-2021 om 15:54
Eindtijd:16-06-2021 om 20:07
Klesman
15 jun. / 15:54
€ 120