Wim Buitendijk - Acryl op doek, Schip op witte zee - Ingelijst (Zeer groot) - Verkocht

Wim Buitendijk - Acryl op doek, Schip op witte zee - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 155,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Wim Buitendijk - Acryl op doek, Schip op witte zee - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 1!Wim Buitendijk - Acryl op doek, Schip op witte zee - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 1!Wim Buitendijk - Acryl op doek, Schip op witte zee - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 1!Wim Buitendijk - Acryl op doek, Schip op witte zee - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 1!Wim Buitendijk - Acryl op doek, Schip op witte zee - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (320)

Lid sinds 2010
44610 verkochte items
Alle items van deze verkoper (470)
  • Wim Buitendijk (1959)
TechniekAcryl
OnderwerpZeegezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen90 cm x 150 cm (h x b)
Lijst108.5 cm x 167 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Groot schilderij van acrylverf op jute met een schip tegen een blauw-witte achtergrond. Verso handgesigneerd door de kunstenaar.

Let op: de achterzijde en signatuur van het schilderij kunnen afwijken van de foto.

Dit item valt onder de margeregeling

Lichte slijtage aan de randen, enkele gaatjes in het doek (zie foto).

Wim Buitendijk (1959)

Alle items van deze kunstenaar(3)
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (320)

Lid sinds 2010
44610 verkochte items
167 cm
108.5 cm
150 cm
90 cm
Dit item is verkocht voor 155,25(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:11-07-2022 om 11:35
Eindtijd:18-07-2022 om 21:38
Biedingen (17)
Annilo
18 jul. / 21:28
€ 135
Haries
18 jul. / 21:28
€ 130
Haries
18 jul. / 21:25
€ 125
Annilo
18 jul. / 21:25
€ 115
Haries
18 jul. / 21:25
€ 105
Annilo
18 jul. / 21:25
€ 95
Haries
18 jul. / 17:10
€ 85
Wien22
18 jul. / 17:10
€ 75
Wien22
17 jul. / 11:03
€ 70
Coba
16 jul. / 12:21
€ 60
Wien22
15 jul. / 13:33
€ 50
vanAken
15 jul. / 13:33
€ 50
Wien22
15 jul. / 13:25
€ 21
vanAken
15 jul. / 13:25
€ 16
Wien22
15 jul. / 13:21
€ 11
takamine
15 jul. / 13:21
€ 6
takamine
14 jul. / 18:42
€ 1