Wim Carrein - Barok Interieur, olieverf op doek (ingelijst)

Wim Carrein - Barok Interieur, olieverf op doek (ingelijst) kopen? Bied vanaf 350!
Wim Carrein - Barok Interieur, olieverf op doek (ingelijst) kopen? Bied vanaf 350!Wim Carrein - Barok Interieur, olieverf op doek (ingelijst) kopen? Bied vanaf 350!Wim Carrein - Barok Interieur, olieverf op doek (ingelijst) kopen? Bied vanaf 350!Wim Carrein - Barok Interieur, olieverf op doek (ingelijst) kopen? Bied vanaf 350!Wim Carrein - Barok Interieur, olieverf op doek (ingelijst) kopen? Bied vanaf 350!Wim Carrein - Barok Interieur, olieverf op doek (ingelijst) kopen? Bied vanaf 350!Wim Carrein - Barok Interieur, olieverf op doek (ingelijst) kopen? Bied vanaf 350!
  • Wim Carrein (1980)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 2008
Stijl Modern
Onderwerp Architectuur
Ingelijst Op Spieraam
Afmetingen 80 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Mooi, zonder meer karakteristiek werk van de West-Vlaamse kunstenaar en architect Wim Carrein.  Olieverf op doek, in verso gesigneerd, getiteld en gedateerd (2008).  In goede conditie.

Afmetingen: 80cm x 60cm

Dit werk staat prominent afgebeeld op Carrein’s website met een voorwoord van Luc Martens, de voormalige Vlaamse Minister van Cultuur: https://www.wimcarrein.be/home

Meer werk van Wim Carrein is onder meer te vinden op bovenstaande website en bijvoorbeeld op de website van Galerie Lieve Lambrecht: https://lievelambrecht.be/project/wim-carrein/

Dit item wordt bij zeer sterke voorkeur opgehaald maar het kan eventueel goed verpakt en aangetekend verzonden worden op kosten van de koper.

Enkel oppervlakkige kras/veeg met een miniem stukje verf missend linksonder (op de blauwe stoel).  Redelijk makkelijk te restaureren, sowieso niet heel storend.
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 17,50
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 30,00
Europese Unie € 40,00

Wim Carrein (1980)

Belgisch Belgisch Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Rosser
3700 verkochte items
Alle items van deze verkoper (206)
60 cm
80 cm