Wim Mors - Vitaliteit

Wim Mors - Vitaliteit kopen? Bied vanaf 300!
Wim Mors - Vitaliteit kopen? Bied vanaf 300!Wim Mors - Vitaliteit kopen? Bied vanaf 300!Wim Mors - Vitaliteit kopen? Bied vanaf 300!Wim Mors - Vitaliteit kopen? Bied vanaf 300!Wim Mors - Vitaliteit kopen? Bied vanaf 300!Wim Mors - Vitaliteit kopen? Bied vanaf 300!Wim Mors - Vitaliteit kopen? Bied vanaf 300!Wim Mors - Vitaliteit kopen? Bied vanaf 300!

Geplaatst door  liesko
FA. (4)

87 verkochte items
Alle items van deze verkoper (30)
  • Wim Mors (1935)
TypeBeeld / Object
Jaartal2000
TechniekMarmer
OnderwerpErotiek
Afmetingen8 cm x 10 cm x 10.5 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageUnica
Zeer aanraakbare sculptuur.
Intrigerende voorstelling in fraaie kleur.
Gesigneerd en gedateerd.
ConditieRedelijk

Zie foto’s, kleine oneffenheid bovenzijde, (ooit zo gekocht).

Wim Mors (1935)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  liesko
FA. (4)

87 verkochte items
10
8
10.5
Starttijd:27-06-2022 om 17:47
Eindtijd:05-07-2022 om 19:04
Openingsbod€ 300
ObjectlocatieBloemendaal, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa