Wim van der Meij - Drogenapstoren Zutphen

Wim van der Meij - Drogenapstoren Zutphen kopen? Bied vanaf 45!
Wim van der Meij - Drogenapstoren Zutphen kopen? Bied vanaf 45!Wim van der Meij - Drogenapstoren Zutphen kopen? Bied vanaf 45!Wim van der Meij - Drogenapstoren Zutphen kopen? Bied vanaf 45!Wim van der Meij - Drogenapstoren Zutphen kopen? Bied vanaf 45!Wim van der Meij - Drogenapstoren Zutphen kopen? Bied vanaf 45!Wim van der Meij - Drogenapstoren Zutphen kopen? Bied vanaf 45!Wim van der Meij - Drogenapstoren Zutphen kopen? Bied vanaf 45!Wim van der Meij - Drogenapstoren Zutphen kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  John54
FA. (6)

Lid sinds 2018
142 verkochte items
Alle items van deze verkoper (42)
  • Wim van der Meij (1949)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1995
TechniekEts
OnderwerpLandschap
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen28 cm x 19 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage29/175

Deze ets is rechtsonder met potlood gesigneerd en linksonder genummerd. De ets is ook nog linksonder in de plaat gesigneerd en gedateerd.

De maat van de afbeelding is: 12x8 cm.
De bladmaat is: 28x19 cm.

Wim van der Meij (1949)

Alle items van deze kunstenaar(3)
Geplaatst door  John54
FA. (6)

Lid sinds 2018
142 verkochte items
19 cm
28 cm
Starttijd:17-01-2022 om 14:51
Eindtijd:30-01-2022 om 21:09
Openingsbod€ 45
ObjectlocatieHeeze, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland