Wouter Johan van Smorenburg - Polderschuit - Verkocht

Wouter Johan van Smorenburg - Polderschuit kopen? Bied vanaf 98!

Wouter Johan van Smorenburg - Polderschuit kopen? Bied vanaf 98!Wouter Johan van Smorenburg - Polderschuit kopen? Bied vanaf 98!Wouter Johan van Smorenburg - Polderschuit kopen? Bied vanaf 98!Wouter Johan van Smorenburg - Polderschuit kopen? Bied vanaf 98!Wouter Johan van Smorenburg - Polderschuit kopen? Bied vanaf 98!Wouter Johan van Smorenburg - Polderschuit kopen? Bied vanaf 98!Wouter Johan van Smorenburg - Polderschuit kopen? Bied vanaf 98!
  • Wouter Johan van Smorenburg (1880-1918)
Type kunstwerk Schilderij
Periode 1900 t/m 1944
Techniek Gemengde Techniek
Drager Paneel
Stijl Klassiek
Onderwerp Landschap
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 18 x 26 cm (h x b)
Incl. lijst 31.5 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd

Wouter van Smorenburg ( Hilversum 1880-1918 Muiderberg )
behoort tot de schilders die zich lieten inspireren door het polderland en de plassen rond Muiderberg en Kortenhoef.
Aanvankelijk werkte hij in het donkere palet van de Haagse School, maar tussen 1910 en 1915 vernieuwt hij zich.
Ogenschijnlijk eenvoudige onderwerpen als het Hollandse waterlandschap met akkers, sloten en wilgen onder bewogen wolkenluchten geeft hij weer met bravoure en in fijne kleurnuances.

Een schoonmaakbeurt zal de waarde verhogen..
In goede staat, kan een schoonmaakbeurt gebruiken
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Moergestel, Nederland
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 11,00

Wouter Johan van Smorenburg (1880-1918)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Jacinther
41 verkochte items
Alle items (0)
40 cm
31.5 cm
26 cm
18 cm