Yanawit Kunchaethong - Respiration on Modern Figure

Yanawit Kunchaethong - Respiration on Modern Figure kopen? Bied vanaf 50!
Yanawit Kunchaethong - Respiration on Modern Figure kopen? Bied vanaf 50!Yanawit Kunchaethong - Respiration on Modern Figure kopen? Bied vanaf 50!Yanawit Kunchaethong - Respiration on Modern Figure kopen? Bied vanaf 50!Yanawit Kunchaethong - Respiration on Modern Figure kopen? Bied vanaf 50!Yanawit Kunchaethong - Respiration on Modern Figure kopen? Bied vanaf 50!Yanawit Kunchaethong - Respiration on Modern Figure kopen? Bied vanaf 50!Yanawit Kunchaethong - Respiration on Modern Figure kopen? Bied vanaf 50!Yanawit Kunchaethong - Respiration on Modern Figure kopen? Bied vanaf 50!Yanawit Kunchaethong - Respiration on Modern Figure kopen? Bied vanaf 50!Yanawit Kunchaethong - Respiration on Modern Figure kopen? Bied vanaf 50!Yanawit Kunchaethong - Respiration on Modern Figure kopen? Bied vanaf 50!
  • Yanawit Kunchaethong (1957)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1987
Techniek Gemengde Druktechniek
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 1 / 15
Bijzonder en zeldzaam werk van de Thaise kunstenaar Yanawit Kunchaethong (1957).
Gemengde techniek.

Nummer 1 van 15.
Handgesigneerd en -genummerd.
Behoudens een klein vochtplekje linksonder en klein scheurtje rechtsonder, in zeer goede staat.
Zeker niet storend, en anders zo opgelost met passe-partout.
Binnen Nederland € 12,50
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 17,50