Yanawit Kunchaethong - Respiration on Modern Figure

Yanawit Kunchaethong - Respiration on Modern Figure kopen? Bied vanaf 50!
Yanawit Kunchaethong - Respiration on Modern Figure kopen? Bied vanaf 50!Yanawit Kunchaethong - Respiration on Modern Figure kopen? Bied vanaf 50!Yanawit Kunchaethong - Respiration on Modern Figure kopen? Bied vanaf 50!Yanawit Kunchaethong - Respiration on Modern Figure kopen? Bied vanaf 50!Yanawit Kunchaethong - Respiration on Modern Figure kopen? Bied vanaf 50!Yanawit Kunchaethong - Respiration on Modern Figure kopen? Bied vanaf 50!Yanawit Kunchaethong - Respiration on Modern Figure kopen? Bied vanaf 50!Yanawit Kunchaethong - Respiration on Modern Figure kopen? Bied vanaf 50!Yanawit Kunchaethong - Respiration on Modern Figure kopen? Bied vanaf 50!Yanawit Kunchaethong - Respiration on Modern Figure kopen? Bied vanaf 50!Yanawit Kunchaethong - Respiration on Modern Figure kopen? Bied vanaf 50!
  • Yanawit Kunchaethong (1957)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1987
TechniekGemengde Druktechniek
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage1 / 15
Bijzonder en zeldzaam werk van de Thaise kunstenaar Yanawit Kunchaethong (1957).
Gemengde techniek.

Nummer 1 van 15.
Handgesigneerd en -genummerd.

Behoudens een klein vochtplekje linksonder en klein scheurtje rechtsonder, in zeer goede staat.

Zeker niet storend, en anders zo opgelost met passe-partout.

Yanawit Kunchaethong (1957)

ThaisThaisAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  serARTE
FA. (12)

Lid sinds 2020
163 verkochte items
Alle items van deze verkoper (55)
65 cm
50 cm
Starttijd:18-10-2022 om 00:01
Eindtijd:30-10-2022 om 21:39
Openingsbod € 50
ObjectlocatieUtrecht,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa