Yves De Smet - Sketch book - Verkocht

Yves De Smet - Sketch book kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 10,00

Yves De Smet - Sketch book kopen? Bied vanaf 10!Yves De Smet - Sketch book kopen? Bied vanaf 10!Yves De Smet - Sketch book kopen? Bied vanaf 10!Yves De Smet - Sketch book kopen? Bied vanaf 10!Yves De Smet - Sketch book kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  colfb
FA. (6)

127 verkochte items
  • Yves De Smet (1946)
TypeBijzondere Uitgaves
Jaartal1979
TechniekVaria
Afmetingen31 cm x 22 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
catalogus Internationaal Cultureel Centrum (ICC) Antwerpen 1979.
30 schetsen (B.01 t/m B.30) van ideeën, projecten en installaties uit de periode 1971-77; uitgegeven bij wijze van catalogus bij een tentoonstelling van deze schetsen in het ICC parallel aan een tentoonstelling van de gerealiseerde werken in Eindhoven en Hasselt.

omslag heeft enige gebruikssporen

Yves De Smet (1946)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  colfb
FA. (6)

127 verkochte items
22 cm
31 cm
Dit item is verkocht voor 10,00
Starttijd:01-08-2018 om 17:17
Eindtijd:06-08-2018 om 21:30
Filom66
06 aug. / 20:50
€ 10