Yves Mohy - Virebent

Yves Mohy - Virebent kopen? Bied vanaf 180!
Yves Mohy - Virebent kopen? Bied vanaf 180!Yves Mohy - Virebent kopen? Bied vanaf 180!Yves Mohy - Virebent kopen? Bied vanaf 180!Yves Mohy - Virebent kopen? Bied vanaf 180!Yves Mohy - Virebent kopen? Bied vanaf 180!Yves Mohy - Virebent kopen? Bied vanaf 180!Yves Mohy - Virebent kopen? Bied vanaf 180!Yves Mohy - Virebent kopen? Bied vanaf 180!Yves Mohy - Virebent kopen? Bied vanaf 180!
  • Yves Mohy (1928-2004)
Type kunstwerk Glas / Keramiek
Afmetingen 33 x 34 x 13 cm (h x b x d)
Gemerkt Gemerkt/Merksticker
Zeer fraaie grote porseleinen vaas
Ontwerp Yves Mohy voor Virebent
Puy - L'Évêque  Frankrijk
Datering jaren 70
Puntgave conditie
Enig rest residu van beschermingsvilt aan de onderzijde
Zal met uiterste zorg verpakt worden
Binnen Nederland € 7,25
Naar België € 15,00
Naar Duitsland € 15,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 40,00

Yves Mohy (1928-2004)

Frans Frans Alle items van deze designer (1)

Geplaatst door  Kenzotokai2003
Lid sinds 2017
6 verkochte items
Alle items (6)
34
33
13