Zeegezicht

Zeegezicht kopen? Bied vanaf 400!
Zeegezicht kopen? Bied vanaf 400!Zeegezicht kopen? Bied vanaf 400!

Geplaatst door  Nancyvc

Lid sinds 2017
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Cor Corsius (1928-1997)

Olieverf doek, 79 cm bij 71 cm, inclusief lijst. Is in prachtige staat. Origineel werk van Cor Corsius Vol, gesigneerd met Hendrick Vader (pseudoniem).

Werd aangekocht op antiekveiling.

Cor Corsius (1928-1997)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Nancyvc

Lid sinds 2017
verkochte items
Starttijd:10-10-2017 om 20:59
Eindtijd:17-10-2017 om 20:59
Openingsbod€ 400
ObjectlocatieZottegem (België), België