Cor Corsius - Zeegezicht

Zeegezicht kopen? Bied vanaf 400!
Zeegezicht kopen? Bied vanaf 400!Zeegezicht kopen? Bied vanaf 400!
  • Cor Corsius (1928-1997)
Type kunstwerkSchilderij

Olieverf doek, 79 cm bij 71 cm, inclusief lijst. Is in prachtige staat. Origineel werk van Cor Corsius Vol, gesigneerd met Hendrick Vader (pseudoniem).

Werd aangekocht op antiekveiling.

Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Zottegem (belgië), België