Zeilboten op zee, olieverf op doek

Zeilboten op zee, olieverf op doek kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 30,00

Zeilboten op zee, olieverf op doek kopen? Bied vanaf 1!Zeilboten op zee, olieverf op doek kopen? Bied vanaf 1!

Ongespecificeerd

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Ongespecificeerd

Zeilboten op zee, olieverf op doek, 21e eeuw
gesigneerd J.Smeding
Afmeting: H 49 x B 69 cm
goede conditie

Ongespecificeerd

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items

Dit item is verkocht voor 30,00

Starttijd:24-11-2014 om 20:44
Eindtijd:29-11-2014 om 20:44

Biedingen (6):

ArtAtelier
29 nov. / 19:32
€ 30
Fish
25 nov. / 20:35
€ 25
bram86
25 nov. / 20:35
€ 20
Fish
25 nov. / 20:32
€ 7
bram86
25 nov. / 20:32
€ 5
bram86
25 nov. / 20:13
€ 1