Herman van der Jagt - De maaier - Ets
Ronald Boonacker - Curaçao, INGELIJST
18k bicolor gouden ring met briljant geslepen diamant 0.14ct
Dirk Broeder - Joy, in de tuin van het Vredepaleis ,Den Haag.
Type kunstwerk | Sieraden |
Periode | 1930 t/m 1949 |
Afmetingen | 3.2 x 2.5 cm (h x b) |
Gewicht | 4.27 gram |
Gemerkt | Ongesigneerd |
Conditie | |||
Conditie | Zeer Goed | ||
Het sieraad is duidelijk zelden of nooit gedragen | |||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 2 kg.
Extra | Per brievenbuspost verzenden voor maximaal € 5,- op eigen risico | ||