Zilveren Shorty met vijf fantasie strikjes

Zilveren  Shorty  met vijf fantasie strikjes kopen? Bied vanaf 22!
  • Sieraden
TypeSieraden
TechniekZilver
StijlAntiek
OnderwerpKetting
Afmetingen25 x 8.5 x 0.5 cm (h x b x d)
Gewicht11 gram
GemerktNederlands keur
Zilveren Shorty met vijf filigrain  fantasie strikjes.

Gewicht: 11 gram

Lengte: 45cm

Gehalte: 835/1000 Zilver

Artikelnummer: Z00012

Nederlands gekeurd

In goede conditie, een beetje gebruikt met kleine tekenen van slijtage. Voor eigen indruk, zie
foto.

Al onze artikelen worden aangetekend verzonden.  U kunt het kavel ook afhalen in onze
showroom te Klaaswaal. Mocht u specifieke wensen hebben m.b.t. verzending, kunt u via uw
account contact met ons opnemen.
Tweedehands
Binnen Nederland € 8,45
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 30,00

Sieraden

Alle sieraden (504)

Geplaatst door  Goudwisselkantoor
Lid sinds 2022
130 verkochte items
Alle items van deze verkoper (103)
8.5
25
0.5
Starttijd28-9-2023 om 15:25
Eindtijd7-10-2023 om 21:59
Openingsbod € 22
ObjectlocatieKlaaswaal,  Nederland