Zippora Sahanaja - Home van Zippora Meijer

Zippora Sahanaja - Home van Zippora Meijer kopen? Bied vanaf 20!
Zippora Sahanaja - Home van Zippora Meijer kopen? Bied vanaf 20!Zippora Sahanaja - Home van Zippora Meijer kopen? Bied vanaf 20!Zippora Sahanaja - Home van Zippora Meijer kopen? Bied vanaf 20!
  • Zippora Sahanaja (1961)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 2023
Techniek Acryl
Stijl Expressionistisch
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 50 x 50 cm (h x b)
Incl. lijst 53 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Dit werk is onderdeel van de Moderne Schilderkunst Special > 100 euro special.
Home
Acryl op canvas
Formaat 53cm / 53 cm
Het werk wordt netjes verpakt en aangetekend verzonden.
goed
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 13,00
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 65,00

Zippora Sahanaja (1961)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (5)

Geplaatst door  Kunstverzamelaar
228 verkochte items
Alle items (4)
52 cm
53 cm
50 cm
50 cm