Zippora Sahanaja - Tuin van Claude Monet - Verkocht

Zippora Sahanaja - Tuin van Claude Monet kopen? Bied vanaf 1!

  • Zippora Sahanaja (1961)
Type kunstwerkSchilderij
Jaartal2018
TechniekAcryl
StijlExpressionistisch
OnderwerpStilleven
IngelijstOp Spieraam
Afmetingen40 x 30 cm (h x b)
itemOptions.framed.stretcher.label40 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Geschilderd tijdens het verblijf in de tuin van Monet
Zippora Meijer
Binnen Nederland € 8,60

Zippora Sahanaja (1961)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  Kunstverzamelaar
217 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
30 cm
40 cm
30 cm
40 cm

ObjectlocatieArnhem,  Nederland
Starttijd5-7-2018 om 12:09
Eindtijd19-7-2018 om 21:30
Biedingen (3)
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken