Jan Spijkers - Acryl op doek, Raam met kater - Ingelijst
Ronald Boonacker - Bonaire, INGELIJST
Ronald Boonacker - Route du Soleil I/Zeefdruk op hout (Gratis verzending Nederland)
Ronald Boonacker - Curaçao, INGELIJST
Type kunstwerk | Schilderij |
Jaartal | 2022 |
Techniek | Acryl |
Drager | Canvas (Doek) |
Stijl | Expressionistisch |
Onderwerp | Bloemen en Planten |
Ingelijst | Op Spieraam |
Afmetingen | 70 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Nieuwstaat | ||||||||||
Zippora Meijer staat geregistreerd bij het RKD en exposeert nationaal en internationaal. Het schilderij wordt netjes verpakt en aangetekend verzonden. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Arnhem, Nederland |
Starttijd | 28-2-2023 om 16:11 |
Eindtijd | 14-3-2023 om 22:00 |