| Afmetingen | 25 x 15 x 15 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 700 g |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Techniek | Goud |
| Afmetingen | 0.33 x 0.33 cm (h x b) |
| Gewicht | 2 g |
| Gesigneerd | Nederlands keur |
| Afmetingen | 7 x 7 x 4 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 90 x 120 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 36 x 18 x 14 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 6500 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Pen (Inkt) |
| Afmetingen | 33 x 39 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 38 x 28 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Ets/Aquatint |
| Afmetingen | 40 x 49 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Collage |
| Afmetingen | 53 x 42 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 50 x 65 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Acryl |
| Afmetingen | 35 x 70 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Hout/Linosnede |
| Afmetingen | 23 x 28 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Afmetingen | 21 x 62 x 10 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 1580 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Hout/Linosnede |
| Afmetingen | 51 x 61 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 20 x 30 x 7 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 1300 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 83 x 63 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Aquarel |
| Afmetingen | 56 x 67 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 48 x 38 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 28 x 27 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 38 x 28 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 50 x 66 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Glas |
| Afmetingen | 8 x 16 x 8 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 1800 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Ets/Aquatint |
| Afmetingen | 51 x 38 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 55 x 45 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 32 x 42 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Aquarel |
| Afmetingen | 67 x 51 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 79 x 59 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 68 x 52 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 55 x 55 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 21 x 18 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 25 x 32 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Hout |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 32.5 x 22.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Paneel |
| Techniek | Goud |
| Afmetingen | 0.3 x 0.54 cm (h x b) |
| Gewicht | 2.4 g |
| Gesigneerd | Nederlands keur |
| Afmetingen | 32 x 15 x 5 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 1500 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 65.5 x 50.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 33 x 50.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 31 x 10 x 7 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Penseel (Inkt) |
| Afmetingen | 62 x 70 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 62 x 118 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Metaal |
| Afmetingen | 33 x 33 x 5 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Collage |
| Afmetingen | 95 x 75 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Afmetingen | 68 x 53 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 60 x 70 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 43 x 83 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Afmetingen | 80 x 80 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Hout/Linosnede |
| Afmetingen | 71 x 71 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Acryl |
| Afmetingen | 64.5 x 74.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Acryl |
| Afmetingen | 99 x 78.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Giclée |
| Afmetingen | 34.5 x 42.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 57 x 72 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |