Lin Jun Chun - Tibetan Boy kopen? Bied vanaf 190!
Lin Jun Chun (1980) Chinees Tibetan Boy
Afmetingen 70 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 190
Direct kopen
Joost Baljeu - Structures, zeefdruk (groot) kopen? Bied vanaf 150!
Joost Baljeu (1925-1991) Nederlands Structures, zeefdruk (groot)
Afmetingen 65 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Direct kopen
Roger Raveel - Genesis kopen? Bied vanaf 1450!
Roger Raveel (1921-2013) Belgisch Genesis
Techniek Litho
Afmetingen 75 x 95 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.450
Direct kopen
Christiaan Soer - zonder titel kopen? Bied vanaf 100!
Christiaan Soer (1882-1961) Nederlands zonder titel
Techniek Houtskool
Afmetingen 32 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Roger Raveel - Genesis nr 31 kopen? Bied vanaf 825!
Roger Raveel (1921-2013) Belgisch Genesis nr 31
Techniek Litho
Afmetingen 60 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 825
Direct kopen
Techniek Giclée
Afmetingen 61 x 50.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Direct kopen
Jean Ruiter - zonder titel kopen? Bied vanaf 100!
Jean Ruiter (1942-2005) Nederlands zonder titel
Techniek Silverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen 50 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Techniek Giclée
Afmetingen 61 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Direct kopen
Claudia Keller - -Turkoois landschap kopen? Bied vanaf 25!
Claudia Keller (1942) Duits -Turkoois landschap
Afmetingen 16 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 25
Direct kopen
Claudia Keller - Blauwachtig landschap, zonsopgang-zonsondergang kopen? Bied vanaf 25!
Claudia Keller (1942) Duits Blauwachtig landschap, zonsopgang-zonsondergang
Afmetingen 16 x 20 cm (h x b)
€ 25
Direct kopen
Willem van den Berg - Landarbeider in het veld kopen? Bied vanaf 45!
Willem van den Berg (1886-1970) Nederlands Landarbeider in het veld
Techniek Litho
Afmetingen 53 x 67 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 45
Direct kopen
Nicolaas Wijnberg - Musica kopen? Bied vanaf 250!
Nicolaas Wijnberg (1918-2006) Nederlands Musica
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 73 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Jeroen Buitenman - Hardcover, gesigneerd. kopen? Bied vanaf 65!
Jeroen Buitenman (1973) Nederlands Hardcover, gesigneerd.
Techniek Hardcover
Afmetingen 34 x 25 cm (h x b)
€ 65
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 9.5 x 10 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 395
Direct kopen
Eberhard Schlotter - Cola über alles in der Welt - Signiertes Original Ölgemälde von 1957 kopen? Bied vanaf 395!
Eberhard Schlotter (1921-2014) Duits Cola boven alles ter wereld - Gesigneerd origineel olieverfschilderij uit 1957
Afmetingen 27 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 395
Direct kopen
Novy Bor - Rachel Daeng / Willem van Oijen - Glaskunstbeurs jaarobject kopen? Bied vanaf 75!
Novy Bor Tsjechisch Rachel Daeng / Willem van Oijen - Glaskunstbeurs jaarobject
Afmetingen 8 x 18 x 6 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Vincent van Ginneke - Glaskunstbeurs jaarobject 1999 kopen? Bied vanaf 150!
Vincent van Ginneke (1956) Nederlands Glaskunstbeurs jaarobject 1999
Afmetingen 16 x 16 x 16 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Direct kopen
Jacobus Doeser - zonder titel kopen? Bied vanaf 100!
Jacobus Doeser (1884-1970) Nederlands zonder titel
Afmetingen 96 x 96 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Guy van Hardenbroek - dekselpot kopen? Bied vanaf 50!
Guy van Hardenbroek (1928-1986) Nederlands dekselpot
Afmetingen 22 x 13.5 x 13.5 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Rolf Loch - Sonnenaufgang en Flussufer kopen? Bied vanaf 100!
Rolf Loch (1926-2009) Duits Sonnenaufgang en Flussufer
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 37 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Graham Dean - zonder titel kopen? Bied vanaf 100!
Graham Dean (1951) Engels zonder titel
Techniek Aquarel
Afmetingen 57 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Joop Kropff - zonder titel kopen? Bied vanaf 200!
Joop Kropff (1892-1979) Nederlands zonder titel
Afmetingen 60 x 74 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Direct kopen
Maria Donker - zonder titel kopen? Bied vanaf 50!
Maria Donker (1962) Nederlands zonder titel
Afmetingen 6 x 30 x 30 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Peter Royen - Herbst - Früher signierter Original Holzschnitt von 1949 - sehr schön kopen? Bied vanaf 95!
Peter Royen (1923-2013) Nederlands Duits Herfst - Voorheen gesigneerde originele houtsnede uit 1949 - zeer mooi
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 26 x 52.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 95
Direct kopen
Jos van Dijk - Amsterdam. Kloveniersburgwal. kopen? Bied vanaf 35!
Jos van Dijk (1913-2000) Nederlands Amsterdam. Kloveniersburgwal.
Techniek Litho
Afmetingen 35 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 35
Direct kopen
Royal Leerdam - Simsa Cho - Glaskunstbeurs jaarobject kopen? Bied vanaf 50!
Royal Leerdam Nederlands Simsa Cho - Glaskunstbeurs jaarobject
Afmetingen 26.5 x 15 x 5 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Yvon Trossèl - Inktbommetje kopen? Bied vanaf 100!
Yvon Trossèl (1962) Nederlands Inktbommetje
Afmetingen 13 x 8 x 7 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Direct kopen
Vilma Henkelman - schaal op voet kopen? Bied vanaf 100!
Vilma Henkelman (1944) Nederlands schaal op voet
Afmetingen 14 x 22 x 22 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Direct kopen
Floris Meydam - whiskey karaf Forest met 2 whiskey glazen Forest kopen? Bied vanaf 100!
Floris Meydam (1919-2011) Nederlands whiskey karaf Forest met 2 whiskey glazen Forest
Afmetingen 24 x 11 x 11 cm (h x b x d)
Gesigneerd Ongemerkt
€ 100
Direct kopen
Kees Admiraal - gemengde techniek op papier - 'Abstracte portretstudie II' - 1998 (UNIEK WERK) kopen? Bied vanaf 20!
Kees Admiraal (1955) Nederlands gemengde techniek op papier - 'Abstracte portretstudie II' - 1998 (UNIEK WERK)
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 34 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Annemarie van Wolde-Mulder - Zonder titel kopen? Bied vanaf 20!
Annemarie van Wolde-Mulder (1921-2018) Nederlands Zonder titel
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 78.5 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
€ 20
Direct kopen
Kees Admiraal - gemengde techniek op papier - 'Abstracte portretstudie III' - 1998 (UNIEK WERK) kopen? Bied vanaf 20!
Kees Admiraal (1955) Nederlands gemengde techniek op papier - 'Abstracte portretstudie III' - 1998 (UNIEK WERK)
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 34 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Andy Warhol - The Factory years kopen? Bied vanaf 20!
Andy Warhol (1928-1987) Amerikaans The Factory years
Techniek Softcover
Afmetingen 32 x 24 cm (h x b)
€ 20
Direct kopen
Lon Buttstedt - kleurenlitho - 'From Wadi to Wadi' - 1996 (Kleine oplage) kopen? Bied vanaf 20!
Lon Buttstedt (1950) Nederlands kleurenlitho - 'From Wadi to Wadi' - 1996 (Kleine oplage)
Techniek Litho
Afmetingen 57 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Vincent van Gogh - Het gele huis kopen? Bied vanaf 20!
Vincent van Gogh (1853-1890) Nederlands Frans Het gele huis
Techniek Softcover
Afmetingen 21 x 14 cm (h x b)
€ 20
Direct kopen
Franz Theodor Schütt - Zittende pop kopen? Bied vanaf 20!
Franz Theodor Schütt (1908-1990) Duits Zittende pop
Techniek Ets
Afmetingen 53 x 39 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Caja Wong Chung - Proud Rooster kopen? Bied vanaf 20!
Caja Wong Chung (1972) Nederlands Proud Rooster
Afmetingen 69 x 69 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Henri Geertsen - ets Rubenshuis kopen? Bied vanaf 20!
Henri Geertsen (1892-1969) Belgisch ets Rubenshuis
Techniek Ets
Afmetingen 10.3 x 13.7 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Isabel Pons - Zonder titel kopen? Bied vanaf 20!
Isabel Pons (1912-2002) Braziliaans Spaans Zonder titel
Techniek Ets
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Jacob Eriks - Boerderijgezicht kopen? Bied vanaf 20!
Jacob Eriks (1895-1962) Nederlands Boerderijgezicht
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 33 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 20
Direct kopen
Ruben Rodriguez - aangemeerd schip - handgekleurde ets kopen? Bied vanaf 20!
Ruben Rodriguez (1955) Amerikaans aangemeerd schip - handgekleurde ets
Techniek Ets
Afmetingen 41 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 20
Direct kopen
Geert Missinne - Wenen zicht over de daken (kleine oplage!) kopen? Bied vanaf 20!
Geert Missinne (1953) Belgisch Wenen zicht over de daken (kleine oplage!)
Techniek Ets
Afmetingen 38.4 x 31.4 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 20
Direct kopen
Ger Boosten - Zes rijmprenten. De Bezige Bij kopen? Bied vanaf 20!
Ger Boosten (1947) Nederlands Zes rijmprenten. De Bezige Bij
Techniek Offset
Afmetingen 40.5 x 26.5 cm (h x b)
€ 20
Direct kopen
Ivo Damme - 12 houtsneden Ontluistering Marcel Leemans kopen? Bied vanaf 20!
Ivo Damme (1932) Belgisch 12 houtsneden Ontluistering Marcel Leemans
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 28 x 18 cm (h x b)
€ 20
Direct kopen
Rüdiger Brassel - Stilleven in beweging, ingelijst kopen? Bied vanaf 20!
Rüdiger Brassel (1946) Duits Stilleven in beweging, ingelijst
Techniek Ets
Afmetingen 43 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 20
Direct kopen
Jan Bulthuis - Kopergravure Dorp Warns en kerk te Molkweerum kopen? Bied vanaf 20!
Jan Bulthuis (1750-1801) Nederlands Kopergravure Dorp Warns en kerk te Molkweerum
Techniek Gravure
Afmetingen 17 x 10 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 20
Direct kopen
Rienke Enghardt - Gemengde techniek, No.69 (autoframestory 1) - Ingelijst kopen? Bied vanaf 20!
Rienke Enghardt (1965) Nederlands Gemengde techniek, No.69 (autoframestory 1) - Ingelijst
Techniek Handbewerkt
Afmetingen 35 x 30 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 20
Direct kopen
Porceleyne Fles - Handgedecoreerd Delfts Blauw kopen? Bied vanaf 20!
Porceleyne Fles (1653) Nederlands Handgedecoreerd Delfts Blauw
Afmetingen 5 x 16.5 x 16.5 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Cees Dolk - DISH. 9 kopen? Bied vanaf 20!
Cees Dolk (1949-2016) Nederlands DISH. 9
Afmetingen 57 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen