Roger Raveel - Genesis nr 31

Roger Raveel - Genesis nr 31 kopen? Bied vanaf 950!
Roger Raveel - Genesis nr 31 kopen? Bied vanaf 950!Roger Raveel - Genesis nr 31 kopen? Bied vanaf 950!Roger Raveel - Genesis nr 31 kopen? Bied vanaf 950!Roger Raveel - Genesis nr 31 kopen? Bied vanaf 950!Roger Raveel - Genesis nr 31 kopen? Bied vanaf 950!Roger Raveel - Genesis nr 31 kopen? Bied vanaf 950!Roger Raveel - Genesis nr 31 kopen? Bied vanaf 950!Roger Raveel - Genesis nr 31 kopen? Bied vanaf 950!
  • Roger Raveel (1921-2013)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1969
Techniek Litho
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 57 x 77 cm (h x b)
Incl. lijst 60 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 80
Werk uit de reeks Genesis van Roger Raveel.
Gesigneerd en genummerd, kleine oplage slechts 80 exemplaren + bijhorende gedicht van Hugo Claus.
Uitgever: Arthur Vandekerckhove, Ingelmunster
Mooi ingelijst in kader 80x60 cm
Perfecte staat!!!
Enkel ophalen.