Roger Raveel (1921-2013)
Het niets, het licht en de dingen.
| Techniek | Offset |
| Afmetingen | 70 x 37 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |