Paul Citroen - grafiekmap A´dam´s en Eva´s

Paul Citroen - grafiekmap A´dam´s en Eva´s kopen? Bied vanaf 90!
Paul Citroen - grafiekmap A´dam´s en Eva´s kopen? Bied vanaf 90!Paul Citroen - grafiekmap A´dam´s en Eva´s kopen? Bied vanaf 90!Paul Citroen - grafiekmap A´dam´s en Eva´s kopen? Bied vanaf 90!Paul Citroen - grafiekmap A´dam´s en Eva´s kopen? Bied vanaf 90!Paul Citroen - grafiekmap A´dam´s en Eva´s kopen? Bied vanaf 90!Paul Citroen - grafiekmap A´dam´s en Eva´s kopen? Bied vanaf 90!Paul Citroen - grafiekmap A´dam´s en Eva´s kopen? Bied vanaf 90!Paul Citroen - grafiekmap A´dam´s en Eva´s kopen? Bied vanaf 90!Paul Citroen - grafiekmap A´dam´s en Eva´s kopen? Bied vanaf 90!Paul Citroen - grafiekmap A´dam´s en Eva´s kopen? Bied vanaf 90!Paul Citroen - grafiekmap A´dam´s en Eva´s kopen? Bied vanaf 90!Paul Citroen - grafiekmap A´dam´s en Eva´s kopen? Bied vanaf 90!Paul Citroen - grafiekmap A´dam´s en Eva´s kopen? Bied vanaf 90!Paul Citroen - grafiekmap A´dam´s en Eva´s kopen? Bied vanaf 90!Paul Citroen - grafiekmap A´dam´s en Eva´s kopen? Bied vanaf 90!Paul Citroen - grafiekmap A´dam´s en Eva´s kopen? Bied vanaf 90!
  • Paul Citroen (1896-1983)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1971
Techniek Litho
Onderwerp Portret
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 80 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 125
Grafiekmap A'dams en Eva's met 12 grote litho's van Paul Citroen. Amsterdam, Galerie Hüsstege & Jaski and Galerie Hooft, 1971. Drukkerij P. Clement. Nummer 85/125, 60 x 80 cm.

In 1971 bracht Paul Citroen (1896-1983) een map met 12 litho’s uit onder de titel A’dams en Eva’s. Het gaat om een serie getekende portretten van mannen en vrouwen. De woordspeling A’dams verwijst naar Amsterdam, waar hij de tekeningen maakte, gezeten te midden van de internationale menigte aan de voet van het Nationaal Monument op de Dam. De serie staat symbool voor de levenslange fascinatie van Paul Citroen voor het portret.
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 15,50