Janus Kluijtmans - 'Schoonhoven'

Janus Kluijtmans - 'Schoonhoven' kopen? Bied vanaf 50!
Janus Kluijtmans - 'Schoonhoven' kopen? Bied vanaf 50!Janus Kluijtmans - 'Schoonhoven' kopen? Bied vanaf 50!Janus Kluijtmans - 'Schoonhoven' kopen? Bied vanaf 50!Janus Kluijtmans - 'Schoonhoven' kopen? Bied vanaf 50!Janus Kluijtmans - 'Schoonhoven' kopen? Bied vanaf 50!
  • Janus Kluijtmans (1919-2004)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Jaartal 1991
Techniek Gemengde Techniek
Stijl Klassiek
Onderwerp Landschap
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 29 x 17 cm (h x b)
Incl. lijst 32 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Landschap in de plaats Schoonhoven.
Gemengde techniek.
Ingelijst achter glas.
Gesigneerd voluit linksonder in het werk.
Daarnaast titel;  Schoonhoven.
zie de foto's.
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 13,00
Naar België € 30,00
Naar Duitsland € 30,00
Europese Unie € 30,00
Wereldwijd € 64,30

Janus Kluijtmans (1919-2004)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Centerfo
651 verkochte items
Alle items (9)
43 cm
32 cm
17 cm
29 cm