Volledig aanbod

Jonathan Meese - Winchester 73, litho (groot) kopen? Bied vanaf 350!
Jonathan Meese (1970) Duits Winchester 73, litho (groot)
Techniek Litho
Afmetingen 106 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 350
Direct kopen
Lodewijk Schelfhout - Le Chateau II, droge naald ets (zeer zeldzaam, groot) kopen? Bied vanaf 575!
Lodewijk Schelfhout (1881-1943) Nederlands Le Chateau II, droge naald ets (zeer zeldzaam, groot)
Techniek Droge Naald
Afmetingen 55 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 575
Direct kopen
Charles Donker - Pluismeer Pijnenburg, ets (netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 395!
Charles Donker (1940) Nederlands Pluismeer Pijnenburg, ets (netjes ingelijst)
Techniek Ets
Afmetingen 52 x 67 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 395
Direct kopen
Daniel Richter - Portrait of Jeff Koons, litho (groot!) kopen? Bied vanaf 495!
Daniel Richter (1962) Duits Portrait of Jeff Koons, litho (groot!)
Techniek Litho
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 495
Direct kopen
Jan Cremer - Ik, Jan Cremer, zeefdruk (netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 395!
Afmetingen 88 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 395
Direct kopen
Bengt Lindstrom - Koppen kopen? Bied vanaf 495!
Bengt Lindstrom (1925-2008) Zweeds Koppen
Techniek Carborundum
Afmetingen 68 x 88 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 495
Direct kopen
Charles Donker - Hakblok / Rhijnauwen 5, ets (netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 395!
Charles Donker (1940) Nederlands Hakblok / Rhijnauwen 5, ets (netjes ingelijst)
Techniek Ets
Afmetingen 67 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 395
Direct kopen
Carel Willink - Evenwicht der Krachten, zeefdruk (groot) kopen? Bied vanaf 395!
Carel Willink (1900-1983) Nederlands Evenwicht der Krachten, zeefdruk (groot)
Afmetingen 70 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 395
Direct kopen
Jaap Hillenius - olieverf op doek | 'Dr Barnard - Harttransplantatie' | 1968 kopen? Bied vanaf 300!
Jaap Hillenius (1934-1999) Nederlands olieverf op doek | 'Dr Barnard - Harttransplantatie' | 1968
Afmetingen 39 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Direct kopen
Sjoerd Bakker - aquarel | 'Na de storm' | 2003 kopen? Bied vanaf 200!
Sjoerd Bakker (1943-2022) Nederlands aquarel | 'Na de storm' | 2003
Techniek Aquarel
Afmetingen 124 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Direct kopen
Pieter Kooistra - Aquarel op papier | 'Kennemerduinen' kopen? Bied vanaf 150!
Pieter Kooistra (1922-1998) Nederlands Aquarel op papier | 'Kennemerduinen'
Techniek Aquarel
Afmetingen 48 x 78 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen
Sjoerd Buisman - Afdruk van een dennenappel | 'Picea Abies' | 1983 (UNIEK WERK) kopen? Bied vanaf 200!
Sjoerd Buisman (1948) Nederlands Afdruk van een dennenappel | 'Picea Abies' | 1983 (UNIEK WERK)
Techniek Sjabloondruk
Afmetingen 16 x 11 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 200
Direct kopen
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 16 x 11 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Sjoerd Buisman - handgesigneerd collage op karton | 'Opuntia' | 1993 (UNIEK WERK) kopen? Bied vanaf 300!
Techniek Collage
Afmetingen 16 x 11 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
€ 300
Direct kopen
Afmetingen 37 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 200
Direct kopen
Jan Baartmans - Winterlandachap kopen? Bied vanaf 100!
Jan Baartmans (1898-1968) Nederlands Winterlandachap
Afmetingen 46 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Ivo Kamphuis - Bardeler Venn kopen? Bied vanaf 150!
Ivo Kamphuis (1967) Nederlands Bardeler Venn
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 21 x 30 cm (h x b)
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen
Susan Schildkamp - handgesigneerde zeefdruk | 'Vogel' | 1996 kopen? Bied vanaf 50!
Susan Schildkamp (1957) Nederlands handgesigneerde zeefdruk | 'Vogel' | 1996
Afmetingen 22 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Jan Montyn - Zonder titel kopen? Bied vanaf 100!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands Zonder titel
Afmetingen 53 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Jan van Delft - Gevelteken - Groot werk - kopen? Bied vanaf 20!
Jan van Delft (1950) Nederlands Gevelteken - Groot werk -
Afmetingen 93 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 20
Direct kopen
Plateelbakkerij Ram - Delfstblauwe vaas kopen? Bied vanaf 50!
Plateelbakkerij Ram (1921-1969) Nederlands Delfstblauwe vaas
Afmetingen 55 x 27 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Mike Podulke - Enchanted bird kopen? Bied vanaf 30!
Mike Podulke (1922-1988) Nederlands Amerikaans Enchanted bird
Techniek Litho
Afmetingen 33 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 30
Direct kopen
Charlotte Molenkamp - olieverf op doek: rode vis in wit kopen? Bied vanaf 2250!
Charlotte Molenkamp (1955) Nederlands olieverf op doek: rode vis in wit
Afmetingen 113 x 143 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 2.250
Direct kopen
Pieter Alewijns - handgesigneerde zeefdruk | 'Vogel' | 1996 kopen? Bied vanaf 50!
Pieter Alewijns (1954) Nederlands handgesigneerde zeefdruk | 'Vogel' | 1996
Afmetingen 22 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Giovanni Vetere - Twee Figuren kopen? Bied vanaf 75!
Giovanni Vetere (1940) Italiaans Twee Figuren
Afmetingen 57 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Techniek Aquarel
Afmetingen 82 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Direct kopen
Giovanni Vetere - Figuur kopen? Bied vanaf 75!
Giovanni Vetere (1940) Italiaans Figuur
Afmetingen 57 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 31
Direct kopen
Michael Jacklin - Sculpturen 1998-2010, hardcover kopen? Bied vanaf 20!
Michael Jacklin (1956) Nederlands Sculpturen 1998-2010, hardcover
Techniek Hardcover
Afmetingen 27 x 21 cm (h x b)
€ 20
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 325
Direct kopen
Eric Toebosch - Nur die Liebe rettet uns kopen? Bied vanaf 75!
Eric Toebosch (1949) Nederlands Nur die Liebe rettet uns
Afmetingen 53 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Theo Kuijpers - 12 etsen bij Cheops van J.H. Leopold kopen? Bied vanaf 750!
Theo Kuijpers (1939) Nederlands 12 etsen bij Cheops van J.H. Leopold
Techniek Overig
Afmetingen 58 x 43 x 4 cm (h x b x d)
Gewicht 10000 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 750
Direct kopen
Eric Toebosch - Aghrli kopen? Bied vanaf 75!
Eric Toebosch (1949) Nederlands Aghrli
Afmetingen 69 x 77 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Pierre Jacobs - Montana, Zwitserland kopen? Bied vanaf 200!
Pierre Jacobs (1916-1963) Nederlands Montana, Zwitserland
Afmetingen 80 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Direct kopen
Reinier van den Berg - Voorjaar in de Polder. kopen? Bied vanaf 60!
Reinier van den Berg (1873-1944) Nederlands Voorjaar in de Polder.
Afmetingen 34 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 60
Direct kopen
Eric Toebosch - Inzicht kopen? Bied vanaf 75!
Eric Toebosch (1949) Nederlands Inzicht
Afmetingen 69 x 77 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Jan Holtrup - Boer met paard. kopen? Bied vanaf 175!
Jan Holtrup (1917-1995) Nederlands Boer met paard.
Afmetingen 24 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 175
Direct kopen
Bob ten Hoope - 'Annette' (uit de bundel 'Annette, vijftien aquarellen', 1987) kopen? Bied vanaf 200!
Bob ten Hoope (1920-2014) Nederlands 'Annette' (uit de bundel 'Annette, vijftien aquarellen', 1987)
Techniek Aquarel
Afmetingen 81 x 81 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Direct kopen
Techniek Aquarel
Afmetingen 81 x 81 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Direct kopen
Albert Grosfeld - Graskuilen, Sevenum kopen? Bied vanaf 75!
Albert Grosfeld (1931-2014) Nederlands Graskuilen, Sevenum
Techniek Aquarel
Afmetingen 51 x 71 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Paul Permeke - zeezicht kopen? Bied vanaf 249!
Paul Permeke (1918-1990) Belgisch Engels zeezicht
Afmetingen 43 x 54 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 249
Direct kopen
Francesca Zijlstra - Marmeren sculptuur | 'Tors van een vrouw' UNIEK WERK kopen? Bied vanaf 1500!
Francesca Zijlstra (1950-2021) Nederlands Marmeren sculptuur | 'Tors van een vrouw' UNIEK WERK
Techniek Marmer
Afmetingen 39 x 17 x 10 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.500
Direct kopen
Jan Jacobus Matthijs Damschröder - Hofdame in de opmaak kopen? Bied vanaf 420!
Jan Jacobus Matthijs Damschröder (1825-1905) Nederlands Hofdame in de opmaak
Afmetingen 32 x 27 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 420
Direct kopen
Theo Wolvecamp - Abstracte Compositie kopen? Bied vanaf 180!
Theo Wolvecamp (1925-1992) Nederlands Abstracte Compositie
Techniek Litho
Afmetingen 51.5 x 66.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 180
Direct kopen
Ton Albers - Kleurrijk fantasiedier kopen? Bied vanaf 250!
Ton Albers (1923) Nederlands Kleurrijk fantasiedier
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 79 x 99 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Huibert Schallenberg - Zonnebloemen in kruik kopen? Bied vanaf 70!
Huibert Schallenberg (1883-1981) Nederlands Zonnebloemen in kruik
Techniek Acryl
Afmetingen 52 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 70
Direct kopen
Rudolf Hendrik Oldeman - Brug over de gracht kopen? Bied vanaf 50!
Rudolf Hendrik Oldeman (1901-1982) Nederlands Brug over de gracht
Techniek Aquarel
Afmetingen 32.5 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Aris Knikker - Landschap met kerktoren kopen? Bied vanaf 150!
Aris Knikker (1887-1962) Nederlands Landschap met kerktoren
Afmetingen 43 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen
Carel Willink - Tate Gallery verplaatst, zeefdruk (groot) kopen? Bied vanaf 375!
Carel Willink (1900-1983) Nederlands Tate Gallery verplaatst, zeefdruk (groot)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 375
Direct kopen
Johan Scherrewitz - Groot doek: Terugkerende boer kopen? Bied vanaf 2000!
Johan Scherrewitz (1868-1951) Nederlands Groot doek: Terugkerende boer
Afmetingen 90 x 120 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 2.000
Direct kopen