Co Westerik - handgesigneerde zeefdruk | 'Dubbel zelfportret met poes' | 1999

Co Westerik - handgesigneerde zeefdruk | 'Dubbel zelfportret met poes' | 1999 kopen? Bied vanaf 200!
Co Westerik - handgesigneerde zeefdruk | 'Dubbel zelfportret met poes' | 1999 kopen? Bied vanaf 200!Co Westerik - handgesigneerde zeefdruk | 'Dubbel zelfportret met poes' | 1999 kopen? Bied vanaf 200!Co Westerik - handgesigneerde zeefdruk | 'Dubbel zelfportret met poes' | 1999 kopen? Bied vanaf 200!Co Westerik - handgesigneerde zeefdruk | 'Dubbel zelfportret met poes' | 1999 kopen? Bied vanaf 200!Co Westerik - handgesigneerde zeefdruk | 'Dubbel zelfportret met poes' | 1999 kopen? Bied vanaf 200!Co Westerik - handgesigneerde zeefdruk | 'Dubbel zelfportret met poes' | 1999 kopen? Bied vanaf 200!
  • Co Westerik (1924-2018)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1999
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen37 x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Zeer fraai dubbel zelfportret van de hand van Co Westerik.

Typisch werk binnen het grafisch oeuvre van deze topkunstenaar.

Het geheel verkeert in zeer goede conditie.

Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 17,00
Naar Duitsland € 17,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 35,00

Starttijd12-11-2023 om 11:46
Eindtijd26-11-2023 om 20:37
Openingsbod € 200
ObjectlocatieWoudrichem,  Nederland