3. Volledig aanbod

Volledig aanbod

Ontdek Kunstveiling

Er worden 7282 kunstwerken aangeboden
Willem Snitker - 2 linogravures - exclusieve uitgave 2010 kopen? Bied vanaf 35!
Willem Snitker - 2 linogravures - exclusieve uitgave 2010Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorMiles

Jaartal2010
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen32 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Pieter Defesche - litho kopen? Bied vanaf 1!
Pieter Defesche - lithoGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doormb1000

Jaartal1978
TechniekLitho
Afmetingen56.5 cm x 71.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Wessel Couzijn - Zonder titel kopen? Bied vanaf 150!
Wessel Couzijn - Zonder titelGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorvensterbanK3

Afmetingen84 cm x 108 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jacqueline Schäfer - 4 kunstbeelden - gesigneerd - 375 ex. kopen? Bied vanaf 200!
Jacqueline Schäfer - 4 kunstbeelden - gesigneerd - 375 ex.Beeld / Object

Geplaatst doorJarold

TechniekOverig
Afmetingen22 cm x 20 cm x 5.5 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Juan Kiti - Kalender 2003 kopen? Bied vanaf 1!
Juan Kiti - Kalender 2003Fotografie

Geplaatst doorPter

Jaartal2003
TechniekPolaroid
Afmetingen70 cm x 49 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Donald Hamilton Fraser - Seascape sunrise, zeefdruk kopen? Bied vanaf 75!
Donald Hamilton Fraser - Seascape sunrise, zeefdrukGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Afmetingen60 cm x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Paul van Dongen - De Tilburgse school - nieuw boek - 5 Tilburgse kunstenaars. kopen? Bied vanaf 50!
Paul van Dongen - De Tilburgse school - nieuw boek - 5 Tilburgse kunstenaars.Kunstboeken

Geplaatst doortien

Jaartal2003
TechniekHardcover
Afmetingen28 cm x 22 cm (h x b)
Anke Peddemors - Wielrenners kopen? Bied vanaf 19!
Anke Peddemors - WielrennersSchilderij

Geplaatst doorsinceira

Jaartal2022
TechniekAcryl
Afmetingen20 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Andrei Roiter - Abstracte compositie, handbewerkte litho kopen? Bied vanaf 95!
Andrei Roiter - Abstracte compositie, handbewerkte lithoGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1998
TechniekHandgekleurd
Afmetingen68 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Pieter Dupont - Ruiterportret, Dirk Tulp kopen? Bied vanaf 165!
Pieter Dupont - Ruiterportret, Dirk TulpGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorh-g-art

Jaartal1905
TechniekGravure
Afmetingen62 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Villeroy en Boch - 3 wandborden voor WWF, Heinrich kopen? Bied vanaf 50!
Villeroy en Boch - 3 wandborden voor WWF, HeinrichGlas / Keramiek

Geplaatst doorJenny13

Afmetingen30 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
Brons (Onbekend) - Prachtig massief bronzen beeld van een VIOLISTE kopen? Bied vanaf 45!
Brons (Onbekend) - Prachtig massief bronzen beeld van een VIOLISTEBeeld / Object

Geplaatst doortien

TechniekBrons
Afmetingen12 cm x 5 cm x 6 cm (h x b x d)
Brons (Onbekend) - Prachtig modern bronzen beeld van een vrouwentorso kopen? Bied vanaf 45!
Brons (Onbekend) - Prachtig modern bronzen beeld van een vrouwentorsoBeeld / Object

Geplaatst doortien

TechniekBrons
Afmetingen17 cm x 6.5 cm x 6.5 cm (h x b x d)
Wim Beuning - Apen - Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 35!
Wim Beuning - Apen - KleurenlithoGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1961
TechniekLitho
Afmetingen38 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Brons (Onbekend) - Bronzen beeld 2000 kopen? Bied vanaf 25!
Brons (Onbekend) - Bronzen beeld 2000Beeld / Object

Geplaatst doortien

Jaartal2000
TechniekBrons
Afmetingen20 cm x 8 cm x 5 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Paul Rouwette - Vrouw met wijnglas kopen? Bied vanaf 25!
Paul Rouwette - Vrouw met wijnglasGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorLolaboy1937

Jaartal1987
TechniekGiclée
Afmetingen58 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
18k gouden oorknoppen bezet briljant geslepen diamant tot. 0,33ct - F/G - VS/SI kopen? Bied vanaf 495!
18k gouden oorknoppen bezet briljant geslepen diamant tot. 0,33ct - F/G - VS/SISieraden

Geplaatst doorCBjewellery

TechniekGoud
Afmetingen1.6 cm x 1.6 cm (h x b)
Gewicht4.1 g
GesigneerdNederlands keur
Stanislaw Wejman - On the Beach kopen? Bied vanaf 125!
Stanislaw Wejman - On the BeachGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorLolaboy1937

Jaartal1971
TechniekEts
Afmetingen65 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Clemens Briels - 4 jaargetijden kopen? Bied vanaf 50!
Clemens Briels - 4 jaargetijdenGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorLolaboy1937

Jaartal1996
Afmetingen50 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Fer Hakkaart - Twee heren en een dame - Ets kopen? Bied vanaf 85!
Fer Hakkaart - Twee heren en een dame - EtsGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1968
TechniekEts
Afmetingen24.5 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Anton Heyboer - De oer vogel kopen? Bied vanaf 550!
Anton Heyboer - De oer vogelSchilderij

Geplaatst doorknubben

Jaartal1988
Afmetingen78 cm x 108 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
14k wit gouden ring bezet met briljant geslepen diamant 0,38 ct - K/L - VS/SI kopen? Bied vanaf 700!
14k wit gouden ring bezet met briljant geslepen diamant 0,38 ct - K/L - VS/SISieraden

Geplaatst doorCBjewellery

TechniekGoud
Afmetingen0.85 cm x 0.56 cm (h x b)
Gewicht4.6 g
GesigneerdZonder keur
Anton Heyboer - De oer vogel Krachtige schildering . kopen? Bied vanaf 400!
Anton Heyboer - De oer vogel Krachtige schildering .Schilderij

Geplaatst doorGesta

Jaartal1988
Afmetingen61.5 cm x 70.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Emelie Montens - De Roze Bloem kopen? Bied vanaf 15!
Emelie Montens - De Roze BloemTekening / Aquarel

Geplaatst doorks53

Jaartal1993
TechniekPotlood
Afmetingen30 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Geplaatst doorJarold

TechniekOverig
Afmetingen23 cm x 21 cm x 5.5 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Louis Ector - Hooiberg kopen? Bied vanaf 100!
Louis Ector - HooibergSchilderij

Geplaatst doorKoku78

Jaartal1978
Afmetingen58.8 cm x 68.8 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Johan D. Scherft - Brugge, Begijnenhofje kopen? Bied vanaf 35!
Johan D. Scherft - Brugge, BegijnenhofjeGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorks53

Jaartal1947
TechniekEts
Afmetingen35 cm x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Kees Salentijn - Kleurenzeefdruk z.t. kopen? Bied vanaf 50!
Kees Salentijn - Kleurenzeefdruk z.t.Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorDrost260

Afmetingen45 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
14k geel gouden hele alliance bezet met briljant geslepen diamant tot. 1,70ct kopen? Bied vanaf 1600!
14k geel gouden hele alliance bezet met briljant geslepen diamant tot. 1,70ctSieraden

Geplaatst doorCBjewellery

TechniekGoud
Afmetingen0.25 cm x 0.34 cm (h x b)
Gewicht3.7 g
GesigneerdNederlands keur

Geplaatst doorDrost260

Afmetingen41 cm x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Hans Vanhorck - Kleurenzeefdruk ‘ Abstract Poem ‘ kopen? Bied vanaf 70!
Hans Vanhorck - Kleurenzeefdruk ‘ Abstract Poem ‘Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorDrost260

Afmetingen83 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Pat Andrea - Schetsboek kopen? Bied vanaf 75!
Pat Andrea - SchetsboekGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorGiraffe

Jaartal1982
TechniekLitho
Afmetingen54 cm x 74 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Harry van Kuyk - Zeefdruk uit de portfolio ‘Grafinu’ kopen? Bied vanaf 50!
Harry van Kuyk - Zeefdruk uit de portfolio ‘Grafinu’Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorDrost260

Jaartal1976
Afmetingen55 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Brons (Onbekend) - /verbronsd; Sculptuur van dartel jong hert, Art Deco kopen? Bied vanaf 49!
Brons (Onbekend) - /verbronsd; Sculptuur van dartel jong hert, Art DecoBeeld / Object

Geplaatst doorflokbluit

TechniekVerbronsd
Afmetingen11.5 cm x 10.5 cm x 6 cm (h x b x d)
Herman Jacob van der Voort in de Betouw - Lichtspel bij het Lago Maggiore kopen? Bied vanaf 475!
Herman Jacob van der Voort in de Betouw - Lichtspel bij het Lago MaggioreSchilderij

Geplaatst doorGerlachus

Jaartal1880
Afmetingen76 cm x 86 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Antiquarisch Boek - La Belgique Monumentale kopen? Bied vanaf 50!
Antiquarisch Boek - La Belgique MonumentaleAntiquarische boeken

Geplaatst doorBennekomKunst

Jaartal1915
TechniekHardcover
Afmetingen33 cm x 26 cm (h x b)
Niet of onleesbaar gesigneerd - Sprankelende kristallen vaas, vierkant kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Sprankelende kristallen vaas, vierkantGlas / Keramiek

Geplaatst doorflokbluit

Afmetingen18 cm x 6.5 cm x 6.5 cm (h x b x d)
Gewicht1035 g
GesigneerdOngemerkt
De Ruys-Tydeman - Portret van een hondje (1919) kopen? Bied vanaf 300!
De Ruys-Tydeman - Portret van een hondje (1919)Schilderij

Geplaatst doorGerlachus

Jaartal1919
Afmetingen35 cm x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
Wim van der Meij - Rechtbank Zutphen kopen? Bied vanaf 40!
Wim van der Meij - Rechtbank ZutphenGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorBennekomKunst

Jaartal1998
TechniekEts
Afmetingen23.3 cm x 29.6 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Piet Warffemius - a propos de l´amour kopen? Bied vanaf 150!
Piet Warffemius - a propos de l´amourGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doordowkok

Jaartal1988
TechniekLitho
Afmetingen70 cm x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hendrik David Schild - 2 Potloodtekeningen een van Cornelis Koppenol de andere is mijn onbekend. kopen? Bied vanaf 30!
Hendrik David Schild - 2 Potloodtekeningen een van Cornelis Koppenol de andere is mijn onbekend.Tekening / Aquarel

Geplaatst doorduif

Jaartal1900
TechniekPotlood
Afmetingen8.5 cm x 12 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout