3. Volledig aanbod

Volledig aanbod

Ontdek Kunstveiling

Er worden 8099 kunstwerken aangeboden
Jan Toorop - Ingelijste isografie , Dorst naar rechtvaardigheid / De werkstaking , 1899 kopen? Bied vanaf 1!
Jan Toorop - Ingelijste isografie , Dorst naar rechtvaardigheid / De werkstaking , 1899

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorkunst_ikhebje

TechniekIsografie
Afmetingen41 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstIngelijst
Yannick Ballif - Samanibahia kopen? Bied vanaf 100!
Yannick Ballif - Samanibahia

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorAlfons1208

Jaartal1986
TechniekEts
Afmetingen88 cm x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Harm Weijns - Olieverf op doek, Doorkijkje - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!
Jan Harm Weijns - Olieverf op doek, Doorkijkje - Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

Afmetingen66 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Karl Berckmans - Olieverf op doek, Vrouwenportret - Ingelijst kopen? Bied vanaf 300!
Karl Berckmans - Olieverf op doek, Vrouwenportret - Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

Periode1800 t/m 1899
Afmetingen83 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Willem G.F. Jansen - Olieverf op board, Boerderijen aan een landweg - Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!
Willem G.F. Jansen - Olieverf op board, Boerderijen aan een landweg - Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

Afmetingen31 cm x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
Willem Fekken - Ingelijste aquarel , Stadsgezicht Amsterdam , Westertoren - 68 x 48 cm kopen? Bied vanaf 1!
Willem Fekken - Ingelijste aquarel , Stadsgezicht Amsterdam , Westertoren - 68 x 48 cm

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorkunst_ikhebje

TechniekAquarel
Afmetingen68 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Hendrik Weegewijs - Volendamse klederdracht poppen. kopen? Bied vanaf 150!
Hendrik Weegewijs - Volendamse klederdracht poppen.

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorAlkmaarde12de

TechniekAquarel
Afmetingen40 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst
Louis Stutterheim - Olieverf op board, Boerderij - Ingelijst kopen? Bied vanaf 120!
Louis Stutterheim - Olieverf op board, Boerderij - Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

Afmetingen40 cm x 46.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
Frans Oerder - Olieverf op doek, Vaas met bloemen kopen? Bied vanaf 1000!
Frans Oerder - Olieverf op doek, Vaas met bloemen

Geplaatst doorVeilingmeester

Afmetingen50 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Johan Zwanenbeek - Stilleven, olieverf op doek (netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 395!
Johan Zwanenbeek - Stilleven, olieverf op doek (netjes ingelijst)

Geplaatst doorRosser

Afmetingen61 cm x 81 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Willy Fleur - Stilleven met zonnebloemen en rieten mandje kopen? Bied vanaf 1!
Willy Fleur - Stilleven met zonnebloemen en rieten mandje

Geplaatst doorAlkmaarde12de

Afmetingen116 cm x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Maarten Dubbelman - Boerderij in sneeuw - Olieverf op doek, Fraai Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!
Maarten Dubbelman - Boerderij in sneeuw - Olieverf op doek, Fraai Ingelijst

Geplaatst doordaanj

Afmetingen53 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aris Knikker - Olieverf op doek, Duinlandschap - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!
Aris Knikker - Olieverf op doek, Duinlandschap - Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

Afmetingen44 cm x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Johannes Frederik van Slogteren - Beek in landschap - Olieverf op doek, Ingelijst kopen? Bied vanaf 120!
Johannes Frederik van Slogteren - Beek in landschap - Olieverf op doek, Ingelijst

Geplaatst doordaanj

Afmetingen71 cm x 91 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
David Schulman - David Schulman (1881-1966) - Bij Lochem kopen? Bied vanaf 295!
David Schulman - David Schulman (1881-1966) - Bij Lochem

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorkunst_online

Jaartal1963
TechniekAquarel
Afmetingen41 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Cees Bolding - Cornelimunster te Eifel - Gemengde techniek, Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!
Cees Bolding - Cornelimunster te Eifel - Gemengde techniek, Ingelijst

Geplaatst doordaanj

Jaartal1930
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Hal Wichers - Olieverf op board, Indisch zeilschip voor de kust - Ingelijst kopen? Bied vanaf 300!
Hal Wichers - Olieverf op board, Indisch zeilschip voor de kust - Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1949
Afmetingen30 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
Jan Jurrien Moolhuizen - Berglandschap - Olieverf op doek, Fraai ingelijst kopen? Bied vanaf 130!
Jan Jurrien Moolhuizen - Berglandschap - Olieverf op doek, Fraai ingelijst

Geplaatst doordaanj

Afmetingen60 cm x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jacoba Bosscha - Heksje - Olieverf op Doek, Ingelijst kopen? Bied vanaf 99!
Jacoba Bosscha - Heksje - Olieverf op Doek, Ingelijst

Geplaatst doordaanj

Jaartal1922
Afmetingen61 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jacobus Doeser - Olieverf op doek, Landschap met paard en wagen - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 1!
Jacobus Doeser - Olieverf op doek, Landschap met paard en wagen - Ingelijst (Groot)

Geplaatst doorVeilingmeester

Afmetingen84 cm x 104.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Jurrien Moolhuizen - Spaans landschap - Olieverf op doek, Fraai ingelijst kopen? Bied vanaf 160!

Geplaatst doordaanj

Afmetingen79 cm x 92 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Kleintjes - Olieverf op paneel, Portret van een dame in groen (...) - Ingelijst kopen? Bied vanaf 250!
Jan Kleintjes - Olieverf op paneel, Portret van een dame in groen (...) - Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

Afmetingen49.5 cm x 37.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Alfred de Breanski (jr.) - Early Morning kopen? Bied vanaf 5500!
Alfred de Breanski (jr.) - Early Morning

Geplaatst doorArtDumay

Afmetingen75 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Pol Dom - Olieverf op doek, Stilleven op tafel - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 500!
Pol Dom - Olieverf op doek, Stilleven op tafel - Ingelijst (Zeer groot)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1940
Afmetingen118 cm x 148 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Willy Sluiter - Portret - olieverf - 1924 kopen? Bied vanaf 450!
Willy Sluiter - Portret - olieverf - 1924

Geplaatst doorARTillery

Jaartal1924
Afmetingen100 cm x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Anton Heyboer - Moeder en kind De oermoeder Mooie krachtige sierlijke schildering kopen? Bied vanaf 300!
Anton Heyboer - Moeder en kind De oermoeder Mooie krachtige sierlijke schildering

Geplaatst doorknubben

Jaartal1988
TechniekAcryl
Afmetingen61.5 cm x 69.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jacobus van Looy - Potloodtekening, Damesportret kopen? Bied vanaf 150!
Jacobus van Looy - Potloodtekening, Damesportret

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorVeilingmeester

Periode1800 t/m 1899
TechniekPotlood
Afmetingen55 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hendrik Willebrord Jansen - Olieverf op doek, Noorderhavenpoort Zierikzee - Ingelijst kopen? Bied vanaf 500!
Hendrik Willebrord Jansen - Olieverf op doek, Noorderhavenpoort Zierikzee - Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

Afmetingen62 cm x 82 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Herman Gouwe - Olieverf op doek, Landschap met bomen - Ingelijst kopen? Bied vanaf 500!
Herman Gouwe - Olieverf op doek, Landschap met bomen - Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

Afmetingen41.5 cm x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Frederick Franck - Olieverf op doek, Destiny - Ingelijst kopen? Bied vanaf 400!
Frederick Franck - Olieverf op doek, Destiny - Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1949
Afmetingen89 cm x 74 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Josef Verheijen - Olieverf op doek, Landschap - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!
Josef Verheijen - Olieverf op doek, Landschap - Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

Afmetingen59 cm x 74 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Willem van der Ven - Olieverf op doek, Gezicht op een plas - Ingelijst kopen? Bied vanaf 250!
Willem van der Ven - Olieverf op doek, Gezicht op een plas - Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

Afmetingen61 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Marie Wandscheer - Olieverf op doek, Rozen in vaas - Ingelijst kopen? Bied vanaf 300!
Marie Wandscheer - Olieverf op doek, Rozen in vaas - Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

Afmetingen82 cm x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Jacobus Doeser - Olieverf op doek, Twee paarden met wagen in Limburgs landschap - Ingelijst kopen? Bied vanaf 350!
Jacobus Doeser - Olieverf op doek, Twee paarden met wagen in Limburgs landschap - Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

Afmetingen74 cm x 108 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Piet van Wijngaerdt - Olieverf op doek, Amaryllissen - Ingelijst kopen? Bied vanaf 350!
Piet van Wijngaerdt - Olieverf op doek, Amaryllissen - Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

Afmetingen73 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Jacobus Doeser - Olieverf op doek, Maanlicht - Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!
Jacobus Doeser - Olieverf op doek, Maanlicht - Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

Afmetingen63 cm x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Henri Joseph Pauwels - Olieverf op doek, Landschap met molen en vaart - Ingelijst kopen? Bied vanaf 250!
Henri Joseph Pauwels - Olieverf op doek, Landschap met molen en vaart - Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

Afmetingen85 cm x 114 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Jan Vrolijk - Aquarel en pasteltekening, Weidelandschap met koeien - Ingelijst kopen? Bied vanaf 350!
Jan Vrolijk - Aquarel en pasteltekening, Weidelandschap met koeien - Ingelijst

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekPastel/Krijt
Afmetingen65 cm x 49.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Jakob Smits - Aquarel en pasteltekening, Bedelaar in kerkinterieur - Ingelijst kopen? Bied vanaf 800!
Jakob Smits - Aquarel en pasteltekening, Bedelaar in kerkinterieur - Ingelijst

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekAquarel
Afmetingen78 cm x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Piet Bouter - Olieverf op doek, Landschap met herder en schaapskudde - Ingelijst kopen? Bied vanaf 250!
Piet Bouter - Olieverf op doek, Landschap met herder en schaapskudde - Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

Afmetingen62 cm x 101 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Gijs van Schaik - Olieverf op doek/paneel (marouflé), Rietsnijder op Loosdrechtse plas - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
Gijs van Schaik - Olieverf op doek/paneel (marouflé), Rietsnijder op Loosdrechtse plas - Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

Afmetingen44 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerMarouflé
IngelijstIngelijst
Toon Pluymers - Olieverf op doek, Boerenerf met koeien kopen? Bied vanaf 150!
Toon Pluymers - Olieverf op doek, Boerenerf met koeien

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1942
Afmetingen80 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Henri Endlich - Olieverf op doek, Vrouw op een boerenerf - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
Henri Endlich - Olieverf op doek, Vrouw op een boerenerf - Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

Afmetingen45 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Sientje Mesdag van Houten - Aquarel, Drents landschap met schaapskooi - Ingelijst kopen? Bied vanaf 300!
Sientje Mesdag van Houten - Aquarel, Drents landschap met schaapskooi - Ingelijst

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekAquarel
Afmetingen39 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
J.M.W. Kessler - Olieverf op doek, Steiger met boten kopen? Bied vanaf 100!
J.M.W. Kessler - Olieverf op doek, Steiger met boten

Geplaatst doorVeilingmeester

Afmetingen56 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Maria Patzer - Olieverf op doek, Herfstbos kopen? Bied vanaf 1!
Maria Patzer - Olieverf op doek, Herfstbos

Geplaatst doorVeilingmeester

Afmetingen50 cm x 82 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Johan P. Aerts - Olieverf op doek, Vissertje op de Loosdrechtse plas kopen? Bied vanaf 200!
Johan P. Aerts - Olieverf op doek, Vissertje op de Loosdrechtse plas

Geplaatst doorVeilingmeester

Afmetingen101 cm x 128 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Max Liebermann - Badende Jungen - grote ets - in een superieure gipsen lijst kopen? Bied vanaf 180!
Max Liebermann - Badende Jungen - grote ets - in een superieure gipsen lijst

Prenten voor 1900

Geplaatst doorMiles

Jaartal1886
TechniekEts
Afmetingen44 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdNaam gedrukt
IngelijstIngelijst
Tini van Doornik - Grijsvleugel Trompetvogel kopen? Bied vanaf 100!
Tini van Doornik - Grijsvleugel Trompetvogel

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKunst_huis

TechniekPastel/Krijt
Afmetingen33 cm x 23.4 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Anton Heyboer - danseres kopen? Bied vanaf 300!
Anton Heyboer - danseres

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorGesta

Jaartal1992
TechniekStift
Afmetingen39 cm x 35.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst