Joan Gardy Artigas - La part des autres
Moo Chew Wong - Mon carton á dessin
Corneille - L'amour au jour la jour
Type kunstwerk | Glas / Keramiek |
Periode | 2000 t/m Heden |
Wim Visser voor de Sphinx kraagvaas met groen stroomglazuur. Mooi ding, in prima onbeschadigde conditie. Niet gemerkt.
Objectlocatie | Gouda, Nederland |
Starttijd | 26-5-2018 om 16:11 |
Eindtijd | 8-6-2018 om 21:44 |