Joan Gardy Artigas - La part des autres
Moo Chew Wong - Mon carton á dessin
Corneille - L'amour au jour la jour
Type kunstwerk | Glas / Keramiek |
Periode | 2000 t/m Heden |
Mooie blank glazen Bekervaas ontworpen door Andries Dirk Copier in 1927 voor Leerdam. De vorm van de vaas heeft gelijkenissen met het bekende Romanda servies welke in dezelfde is ontworpen door Copier. In prima onbeschadigde conditie, ook geen aanslag. Niet gemerkt.
Afmetingen; 18 cm hoog en diameter top is 12 cm
Objectlocatie | Gouda, Nederland |
Starttijd | 4-5-2017 om 23:12 |
Eindtijd | 8-5-2017 om 23:12 |