14k gouden broche met emaille en parels
Michel Rabanelly - "AFRIK HACHE" 2005 - schilderij - UNIKAT - handgesigneerd
Robert Crumb - "Het gezin dat bij elkaar blijft, blijft bij elkaar" 1969
Type kunstwerk | Glas / Keramiek |
Periode | 2000 t/m Heden |
Uitstekend ontworpen Holland Handelsmerk 'Amsterdamse school' art deco sierbord 'Oost west Thuis Best' met mooie typografie.
Het bord is in uitstekende vintage staat.
ø 22, 5 cm
Dit bord is niet gemerkt. Borden uit de zelfde serie zijn gemerkt met een Potkachel met daaronder Holland Handelsmerk, maar ook vaak niet gemerkt. Bij museum Het Schip in Amsterdam is een uitgebreide collectie van dit soort borden aanwezig. Daarom hier de verwijzing naar Amsterdamse School.
Bij deze borden wordt vaak gesuggereerd dat de ontwerper Christiaan Johannes (Chris) van der Hoef zou zijn. Er is inderdaad een bord van zijn hand bekend met daarop dezelfde afbeelding als het bord uit deze serie Oost west, thuis best.
Het pakket wordt internationaal met track & trace verzonden
Transport | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Luyksgestel, Nederland |
Verzenden | Door het formaat of de kwetsbaarheid is het niet mogelijk om dit item via reguliere post te verzenden |
Garantie | |
Garantie | Bij het plaatsen van het item verklaar ik mij akkoord met de garantievoorwaarden zoals deze gelden op Kunstveiling ten aanzien van een juiste omschrijving van het aangeboden item |
De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor dit item. Kunstveiling biedt slechts het platform bij deze transactie, welke direct met de verkoper afgehandeld dient te worden. Meer informatie.
Afhalen | Ja is mogelijk |
Objectlocatie | Luyksgestel, Nederland |
Starttijd | 13-12-2017 om 21:45 |
Eindtijd | 17-12-2017 om 21:45 |