14k gouden broche met emaille en parels
Robert Crumb - "Het gezin dat bij elkaar blijft, blijft bij elkaar" 1969
Type kunstwerk | Glas / Keramiek |
Periode | 2000 t/m Heden |
Mooi geel porseleinen bolvaasje van Pols Potten. Mooi strak en simpel ontwerp. In prima onbeschadigde conditie. Aan de onderzijde gemerkt.
Afmetingen;
Objectlocatie | Gouda, Nederland |
Starttijd | 16-11-2017 om 16:41 |
Eindtijd | 26-11-2017 om 16:46 |