Joan Gardy Artigas - La part des autres
Moo Chew Wong - Mon carton á dessin
Corneille - L'amour au jour la jour
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Vier handgesigneerde lithografien uit de serie "Artists of the World"
Kunstenaars: H.J. Sordes, Hanno Edelmann, Fabian Müller
Titels: Portrait, Vrouw met duif, Twee vrouwen, Cafe
Handgesigneerd, genummerd H.C. 143/150, H.C. 16/150, H.C. 16/150
Afmeting bladen: 15 x 14 cm
VERZENDING
Uw aankopen worden aangetekend verzonden. De zending is verzekerd.
Verzendkosten Europa: 15,00 euro, ongeacht het aantal aankopen.
Starttijd | 13-12-2017 om 20:27 |
Eindtijd | 28-12-2017 om 19:27 |