Joan Gardy Artigas - La part des autres
Moo Chew Wong - Mon carton á dessin
Corneille - L'amour au jour la jour
Type kunstwerk | Glas / Keramiek |
Periode | 2000 t/m Heden |
UIt de eerste helft van de 20e eeuw
Indrukwekkende verfijnde rode optisch geslepen Boheemse Egermann vaas met gegraveerd flora en fauna decor. De vaas is afgewerkt met gouden biezen en een gouden rand. Aan de onderzijde is deze voorzien van een optisch geslepen decor. Daarboven is een 'burlend' edelhert te zien tussen boeken en begroting. Het glas is in prima staat met minimale gebruikssporen.
Hoogte: ca. 16 cm
ø: ca. 8 cm
Gewicht: ca. 575 gram
Het pakket wordt internationaal met Track & track verzonden.
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Luyksgestel, Nederland |
Objectlocatie | Luyksgestel, Nederland |
Starttijd | 13-12-2017 om 21:45 |
Eindtijd | 17-12-2017 om 21:45 |