14k gouden broche met emaille en parels
Michel Rabanelly - "AFRIK HACHE" 2005 - schilderij - UNIKAT - handgesigneerd
Robert Crumb - "Het gezin dat bij elkaar blijft, blijft bij elkaar" 1969
Type kunstwerk | Glas / Keramiek |
Periode | 2000 t/m Heden |
Drie witte, porseleinen vaasjes van Royal Goedewaagen Holland, genummerd.
Bolvaasje 1 nummer 2011 hoogte 15,5 cm, diameter voet 6,5 cm, diameter hals 5,5, cm
Bolvaasje 2 nummer 2013 hoogte 13,5 cm, diameter voet 4,5 cm, diameter hals 5 cm
Vaasje getordeerd nummer 2006 hoogte 13,5 cm, diameter voet 5,5 cm, diameter hals 3,5, cm
Vaasjes zijn in uitstekende condite, geen beschadigingen.
Transport | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Eindhoven, Nederland |
Verzenden | Door het formaat of de kwetsbaarheid is het niet mogelijk om dit item via reguliere post te verzenden |
Garantie | |
Garantie | Bij het plaatsen van het item verklaar ik mij akkoord met de garantievoorwaarden zoals deze gelden op Kunstveiling ten aanzien van een juiste omschrijving van het aangeboden item |
De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor dit item. Kunstveiling biedt slechts het platform bij deze transactie, welke direct met de verkoper afgehandeld dient te worden. Meer informatie.
Afhalen | Ja is mogelijk |
Objectlocatie | Eindhoven, Nederland |
Starttijd | 26-3-2018 om 21:21 |
Eindtijd | 2-4-2018 om 21:21 |