Jos But - zonnig Zeeland in de 30er jaren - olieverfschilderij
Ruloff S.A. Manuputty - Zeefdruk
Grietje Nagel-Medema - ELIM , SCHIERMONNIKOOG
Type kunstwerk | Glas / Keramiek |
Periode | 2000 t/m Heden |
Kunstenaar: Jan Kamphuis
Titel: Onbekend
Jaar: Niet gedateerd
Techniek: Keramische vaas,Geglazuurd.
Afmetingen: 36,5 x 49 x 13,5 cm
Signatuur: Gesigneerd onderzijde
Staat: Goede staat
Opmerkingen:
Een nette vaas met een glazuurlaag in heldere kleuren.
In verband met het risico met verzending kan dit werk alleen opgehaald worden.
Objectlocatie | Eersel, Nederland |
Starttijd | 4-4-2018 om 14:52 |
Eindtijd | 18-4-2018 om 14:52 |