Glas / Keramiek Items aflopend
jan-kamphuis-geglazuurde-keramische-vaas-titel-onbekend
jan-kamphuis-geglazuurde-keramische-vaas-titel-onbekendjan-kamphuis-geglazuurde-keramische-vaas-titel-onbekendjan-kamphuis-geglazuurde-keramische-vaas-titel-onbekendjan-kamphuis-geglazuurde-keramische-vaas-titel-onbekendjan-kamphuis-geglazuurde-keramische-vaas-titel-onbekendjan-kamphuis-geglazuurde-keramische-vaas-titel-onbekend
Jan Kamphuis - Geglazuurde keramische vaas - Titel onbekend
Glas / Keramiek
Kunstenaar
GEPLAATST DOOR
Eersel Nederland
71 verkochte items

Omschrijving

Kunstenaar: Jan Kamphuis
Titel: Onbekend
Jaar: Niet gedateerd
Techniek: Keramische vaas,Geglazuurd.
Afmetingen: 36,5 x 49 x 13,5 cm
Signatuur: Gesigneerd onderzijde
Staat: Goede staat

Opmerkingen:

Een nette vaas met een glazuurlaag in heldere kleuren.

In verband met het risico met verzending kan dit werk alleen opgehaald worden.

Verkocht

Starttijd
04-04-18 14:52
Eindtijd
18-04-18 14:52
Aantal biedingen
1

Verzendopties :

Let op: Deze aankoop kan alleen worden afgehaald in Eersel, zonder verdere kosten

Garantie :

Dit item valt onder de garantiebepalingen zoals deze gelden op Kunstveiling.