CHARLES EDOUARD DELORT (1841 - 1895)CHARLES DELORT WAS BORN IN NIMES, FRANCE, ON FEBRUARY 4, 1841 AND SPENT THE EARLY PART OF HIS LIFE IN THE AREA AROUND BORDEAUX. AT THE AGE OF 12 HE ENTERED THE NAVAL ACADEMY, BUT THE STRICT TRAINING WAS NOT TO HIS LIKING AND HE SOON LEFT.HE MET M. DUHOUSSET, THE PROFESSOR OF DESIGN AT THE COLLEGE OF LORIENT, IN BRITTANY AND STUDIED WITH HIM FOR A SHORT TIME. IT SOON BECAME CLEAR TO CHARLES THAT DUHOUSSET?S MISSION WAS TO PREPARE AND PERSUADE HIM TO ENTER MILITARY SCHOOL (L?ECOLE DE ETAT-MAJOR). HE LEFT HIS STUDIES IN BRITTANY AND HEADED FOR PARIS.DELORT ARRIVED IN PARIS IN 1859 AND THANKS TO THE RECOMMENDATION OF G_R_ME (A FAMILY FRIEND), HE ENTERED THE STUDIO OF GLEYRE WHERE HE MADE RAPID PROGRESS. IT WAS DURING HIS TRAINING WITH GLEYRE THAT GEORGE PRADEL NOTED IN LES AQUARELLISTS, PARIS 1883, WHERE DELORT ACQUIRED ? THOSE WARM, REFINED, YET VIGOROUS OCTAVES OF COLOR WHICH WE ARE TO FIND AT A LATER PERIOD IN ALL HIS WORK.IN 1862 G_R_ME SAILED FOR EGYPT AND DELORT, SEEING THE OPPORTUNITY FOR A CLOSE RELATIONSHIP WITH THE MASTER, ACCOMPANIED HIM. WITH G_R_ME AS HIS MENTOR AND GUIDE, DELORT WAS ABLE TO COMPLETE AN IMPORTANT SERIES OF STUDIES DURING THE JOURNEY AND UPON RETURNING TO PARIS, HE ENTERED THE COMPETITION FOR THE PRIX DE ROME.DELORT SPENT THE NEXT FEW YEARS IN HIS RETREAT AT MARLOTTE, WHERE HE STUDIED AND WORKED ON HIS TECHNIQUE. IN 1866 HE WAS READY TO EXHIBIT AND MADE HIS DEBUT AT THE PARIS SALON WITH HIS WORK ? DAPHNIS AND CHLOE. THE WORK WAS A GREAT SUCCESS AND AS HE CONTINUED TO EXHIBIT HIS POPULARITY ROSE ? COLLECTORS AND DEALERS SOON LEARNED THE WAY TO HIS STUDIO IN MARLOTTE.IN 1875 HE EXHIBITED HIS MOST CELEBRATED WORK ? THE EMBARCATION OF MANON LESCAUT FOR LOUISIANA ? WHICH WON HIM A MEDAL. IT WAS FROM THIS POINT THAT HE SEEMS TO HAVE DEVOTED HIS CAREER TO SCENES OF THE 18TH CENTURY.
Kunstveiling is hét platform waar u succesvol kunst van Charles Edouard Delort verkoopt! Met een groot bereik aan kunstliefhebbers vindt u snel een koper voor het mooie kunstwerk van Charles Edouard Delort dat u wilt verkopen. Wilt u meer lezen over het verkopen van kunst via Kunstveiling? Klik dan op de link en bekijk de stappen om zelf een online veiling aan te maken!
Verkoop kunst van Charles Edouard Delort via het grootste veilingplatform in Nederland en Vlaanderen, gericht op het online kopen én verkopen van kunst, sieraden en design. Bent u lid van Kunstveiling, dan kunt u eenvoudig unieke kunst van Charles Edouard Delort verkopen met uw persoonlijke Kunstveiling-account. Bij Kunstveiling betaalt u geen verkoperscommissie over succesvolle verkopen.
Online kunst verkopen van Charles Edouard Delort en andere erkende kunstenaars is een spannend en dynamisch proces en kan snel resultaat geven. Met vele duizenden actieve kopers vindt u een groot en gevarieerd publiek voor kunstwerken van Charles Edouard Delort die u via de veiling wilt verkopen. Bovendien biedt Kunstveiling de mogelijkheid om uw kunstwerken van Charles Edouard Delort via de Veilingmeester te verkopen via de ontzamelservice. Wij nemen daarbij het werk rond de verkoop van uw Charles Edouard Delort kunstwerken graag voor u uit handen.
Om kunst van Charles Edouard Delort te verkopen via Kunstveiling, heeft u een account nodig. Hier maakt u eenvoudig een account aan. Lees voordat u kunst van Charles Edouard Delort gaat verkopen via Kunstveiling de veilingregels goed door. Het te koop aanbieden van kunst van Charles Edouard Delort via de online veiling werkt snel en eenvoudig. Via het formulier geeft u de specificaties van het kunstwerk van Charles Edouard Delort op, waaronder de gebruikte techniek, afmetingen en een toelichting op de conditie. Daarnaast voegt u afbeeldingen van het kunstwerk van Charles Edouard Delort toe. Voor tips voor het maken van sprekende foto’s, lees ook onze veilingtips. Tot slot geeft u een openingsbod op, en selecteert u de eindtijd van de veiling.
Na afloop van de veiling ontvangt u automatisch bericht met de gegevens van de winnende bieder zodat u de verkoop verder kunt afhandelen. Is het kunstwerk van Charles Edouard Delort niet verkocht? Overweeg dan om het werk opnieuw aan te bieden en verlaag eventueel het openingsbod om de kans op een succesvolle verkoop van een kunstwerk van Charles Edouard Delort te vergroten!
Heeft u een kunstwerk van Charles Edouard Delort dat u graag wilt verkopen, maar twijfelt u over een passend openingsbod? Vraag dan een gratis en vrijblijvende taxatie aan bij onze Veilingmeesters. Zij geven u graag advies en een realistische waardeschatting van uw kunst van Charles Edouard Delort. Meer informatie over het indienen van een online taxatieverzoek leest u door te klikken op de link.