Theodorus (?Dick?) Gerardus Marie van Duivenvoorde, geboren 8-12-1898 in Arnhem en overleden 21-3-1979 in Nijmegen, aquarellist, pastellist, pentekenaar, schilder, tekenaar. Opleiding: Academie voor Beeldende Kunsten (Arnhem). Onderwerpen: Havengezichten, stadsgezichten, landschappen. Dick van Duivenvoorde is een groot deel van zijn leven werkzaam geweest in Arnhem. Na de 2e Wereldoorlog had hij zijn atelier aan de Klarendalse weg. Zijn schilderijen zijn in de stijl van de Haagse School. Hij ontwierp en schilderde ook bioscoopreclame-affiches en ontwierp beelden (o.a. het monument n.a.v. 1250 jaar Westervoort (726-1976)). Literatuur: Scheen 1969-1970 , dl. 1, p. 286. Scharten 1996 , p. 36. Documentatie RKD: https://rkd.nl/explore/artists/24693
Kunstveiling is hét platform waar u succesvol kunst van Dick van Duivenvoorde verkoopt! Met een groot bereik aan kunstliefhebbers vindt u snel een koper voor het mooie kunstwerk van Dick van Duivenvoorde dat u wilt verkopen. Wilt u meer lezen over het verkopen van kunst via Kunstveiling? Klik dan op de link en bekijk de stappen om zelf een online veiling aan te maken!
Verkoop kunst van Dick van Duivenvoorde via het grootste veilingplatform in Nederland en Vlaanderen, gericht op het online kopen én verkopen van kunst, sieraden en design. Bent u lid van Kunstveiling, dan kunt u eenvoudig unieke kunst van Dick van Duivenvoorde verkopen met uw persoonlijke Kunstveiling-account. Bij Kunstveiling betaalt u geen verkoperscommissie over succesvolle verkopen.
Online kunst verkopen van Dick van Duivenvoorde en andere erkende kunstenaars is een spannend en dynamisch proces en kan snel resultaat geven. Met vele duizenden actieve kopers vindt u een groot en gevarieerd publiek voor kunstwerken van Dick van Duivenvoorde die u via de veiling wilt verkopen. Bovendien biedt Kunstveiling de mogelijkheid om uw kunstwerken van Dick van Duivenvoorde via de Veilingmeester te verkopen via de ontzamelservice. Wij nemen daarbij het werk rond de verkoop van uw Dick van Duivenvoorde kunstwerken graag voor u uit handen.
Om kunst van Dick van Duivenvoorde te verkopen via Kunstveiling, heeft u een account nodig. Hier maakt u eenvoudig een account aan. Lees voordat u kunst van Dick van Duivenvoorde gaat verkopen via Kunstveiling de veilingregels goed door. Het te koop aanbieden van kunst van Dick van Duivenvoorde via de online veiling werkt snel en eenvoudig. Via het formulier geeft u de specificaties van het kunstwerk van Dick van Duivenvoorde op, waaronder de gebruikte techniek, afmetingen en een toelichting op de conditie. Daarnaast voegt u afbeeldingen van het kunstwerk van Dick van Duivenvoorde toe. Voor tips voor het maken van sprekende foto’s, lees ook onze veilingtips. Tot slot geeft u een openingsbod op, en selecteert u de eindtijd van de veiling.
Na afloop van de veiling ontvangt u automatisch bericht met de gegevens van de winnende bieder zodat u de verkoop verder kunt afhandelen. Is het kunstwerk van Dick van Duivenvoorde niet verkocht? Overweeg dan om het werk opnieuw aan te bieden en verlaag eventueel het openingsbod om de kans op een succesvolle verkoop van een kunstwerk van Dick van Duivenvoorde te vergroten!
Heeft u een kunstwerk van Dick van Duivenvoorde dat u graag wilt verkopen, maar twijfelt u over een passend openingsbod? Vraag dan een gratis en vrijblijvende taxatie aan bij onze Veilingmeesters. Zij geven u graag advies en een realistische waardeschatting van uw kunst van Dick van Duivenvoorde. Meer informatie over het indienen van een online taxatieverzoek leest u door te klikken op de link.