97970
  3. Ervaren verkoper
  5. 97970

97970

Lid sinds 2021 / Naarden, Nederland

6 aangeboden items / 0 verkochte items

Jan Uriot - Boerenerf met kerk op achtergrond kopen? Bied vanaf 200!
Jan Uriot (1916-1998) Nederlands Boerenerf met kerk op achtergrond
Afmetingen 50 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Jan Uriot - landschap met bomen kopen? Bied vanaf 350!
Jan Uriot (1916-1998) Nederlands landschap met bomen
Afmetingen 105 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Wout van Heusden - stilleven met fruit kopen? Bied vanaf 150!
Wout van Heusden (1896-1982) Nederlands stilleven met fruit
Afmetingen 55 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Nic Jonk - barende dolfijn kopen? Bied vanaf 125!
Nic Jonk (1928-1994) Nederlands barende dolfijn
Afmetingen 90 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 125
Ru van Rossem - Yellowstone Park kopen? Bied vanaf 150!
Ru van Rossem (1924-2007) Nederlands Yellowstone Park
Techniek Ets/Aquatint
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Guillaume Le Roy - Zes composities kopen? Bied vanaf 75!
Guillaume Le Roy (1938-2008) Nederlands Zes composities
Techniek Ets
Afmetingen 70 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75