Jan Uriot (1916-1998)
Boerenerf met kerk op achtergrond
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 50 x 73 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |